Mäesuusatamise rahvuskoondise liige

Uudised

Möödunud nädalal selgusid Eesti meistrid mäesuusatamises

26.03.2018
Eesti meistrivõistluste autasustamine mäesuusatamises naisteklassis Pyhal. Kevad 2018

Põhja Soomes, Pyhal jagati möödunud nädalal Balti Karikasarja FIS võistluste raames Eesti meistritiitlid  mäesuusatamises täiskasvanutele ja juunioridele.

Meeste klassis oli eestlastest stardis kahjuks vaid üks sportlane, rahvuskoondise sõitja Juhan Luik, kes tuli slaalomis suveräänselt nii Eesti juunioride kui meeste klassi meistriks ja Balti Karika arvestuses sõitis tugevas konkurentsis välja 16. koha.

Suurslaalomis Juhan kahjuks esimest sõitu ei lõpetanud, mistõttu jäi sel aastal Eesti meistritiitel välja andmata.

Balti Karika raames peetud Eesti meistrivõistluste üldarvestuses kuulus esikolmik lätlastele ja soomlasele.

5 550054 ZVEJNIEKS Kristaps 1992 LAT 42.97 43.03 1:26.00 0,00

2 14 550086 GEDRA Zaks 1998 LAT 44.28 43.06 1:27.34 1.34 11,22

3 6 180567 RASANEN Joonas 1989 FIN 44.11 43.56 1:27.67 1.67 13,98

Naiste arvestuses oli pretendente poodiumi kohtadele vastavalt ja suurslaalomis sõitsid meie naised välja ka kõik kolm medalikohta.

Suurslaalomi Eesti meistritiitli võitis Lise Anette Vaher  Anna Lotta Jõgeva  ja  Carmen Piho ees.

Balti Karika arvestuses kuulus esuurslaalomi esikolmikusse kaks soomlannat ja lätlanna:

Erika Pykalainen, Nea Luukko ja Lelde Gasuna.

Slaalomis jõudis kahe sõidu kokkuvõttes tulemuse kirja saada samuti Lise Anette Vaher, kellele kuulub ka selle distsipliini Eesti meistritiitel ja teiseks tuli Carmen Piho. Anna Lotta Jõgeva katkestas.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee