FIS World Snow Day

 

Pühapäeval, 20. jaanuaril 2019 toimub järjekorras juba kaheksas World Snow Day ehk maailma lumepäev, mille eesmärk on tuua eelkõige lapsed ja noored lumele, kuid kõrvale ei jäeta ka täiskasvanuid. Sel jaanuarikuisel pühapäeval kutsub Rahvusvaheline Suusaföderatsioon ülemaailmselt kõikide alaliitude liikmesklubisid, ettevõtteid ja talispordiga seotud organisatsioone üles korraldama talispordialasid tutvustavaid üritusi. 

 

 

Kogu lisainfo leiad WSD ametlikult kodulehelt https://world-snow-day.com/ veebiaadressilt.

Oma ettevõtmise peab samuti iga klubi ise World Snow Day kodulehel registreerima - mida varem, seda parem!

NB! Kõik Eestis toimuvad lumepäeva üritused, millest on meid informeeritud, on kantud ka vastava spordiala kalendrisse ja hõlpsasti sealt leitavad!

 

Mitu viimast aastat on lumepäeva ürituste planeerimise üleskutsega kaasa läinud üllatavalt paljud klubid üle Eesti.

Kindlasti palume oma tegevusplaanidest teada anda Eesti Suusaliidu poolsele kontaktisikule Kerstin Kotkasele (kerstin@suusaliit.ee). 

Ainult nii tagame info leviku ESL kanalites ja sotsiaalmeedias, lisaks kaardistamise üle-Eestiliselt.

 

Lumepäev on mõeldud uute nägude lumele toomiseks ja talispordialade tutvustamiseks, mitte kasumi teenimiseks. Eesmärgiks on tutvustada inimestele erinevaid talispordialasid - seda eelkõige tasuta koolituste, infotundide, seminaride, võistluste, sportlaste, spordipoodide vms võtmes - laske loovusel lennata ning toome rahva õue talveilma nautima!

 

 

 
Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...