Foto: Jaanus Ree

Lumelaua laste- ja noortelaagrid

Eesti Suusaliit jätkab juba teist aastat traditsiooni ja korraldab 2017 hooajal lumelaua laste-ja noortelaagreid, tutvustamaks lumelauasporti kui toredat ja sportlikku vaba aja veetmise võimalust talveperioodil ja laiendamaks lumelauasõidu kandepinda Eesti laste ja noorte seas. Mis me teeme? Lihvime sõiduoskusi ja õpime uusi trikke!
NB! Laagritesse võetakse vastu juba lumelauaspordiga tuttavaid lapsi ja noori.
Kui oled huvitatud osalemast, kuid lumelauasõit veel täitsa võõras, palume eelnevalt võtta mõned eratunnid instruktori käe all.
 
Lastelaagrid toimuvad tasulises vormis ja enamasti nädalavahetustel (v.a. Kuutsemäe Cämp), iga laagri viimasel päeval toimub lumelaua noortesarja etapp - slopestyle'i ehk pargisõidu võistlus. Lisaks viimasel päeval toimuvale lõppvõistlusele on lastel kahe mäepäeva vältel võimalus kvalifitseeritud treenerite käe all lumelauasõitu õppida, erinevaid harjutusi ja minivõistlusi kaasa teha ning erinevates (võimaluse korral ka tubastes) kõrvaltegevustes osaleda. Laagri vormis korraldus annab hea eelise teiste osalejatega tutvumiseks ja uute sõprade saamiseks. Laagri sümboolse osalustasu tasub lapsevanem. Kiviõli ja Valgehobusemäe laagrid ning Kuutsemäe Camp on koos ööbimistega, osalejate toitlustus on tagatud igas laagris. Täpsema informatsiooni ja kava nägemiseks palun valige vasakpoolsest tulbast vastav laager. Kolme esimesse laagrisse registreerumine käib läbi Eesti Suusaliidu, lisainfo vasakus tulbas vastava laagri peale klikkides.
 
Laagrites on oodatud osalema lapsed ja noored vanuses 8-17 eluaastat. Laagri viimasel päeval toimub slopestyle’i ehk pargisõidu lumelauavõistlus, mis on ühtlasi ka üks lumelaua noortesarja etappidest. Noortesarja võistlusest saavad osa võtta ka need lapsed, kes laagris ei osale (registreerumine kohapeal) ja võistlus on kõigile tasuta.
 
Laste- ja noorte lumelaualaagrid toimuvad:
14.-15.01.2017  Kiviõli 
3.-5.02.2017 Nõmme (linnalaagri vormis ja ööbimiseta)
11.-12.03.2017  Valgehobuse 
20.-24.03.2017 Kuutsemäe Cämp (koostöös Suusa-ja Lumelauakooliga)
 
 
NB! Juhime tähelepanu, et laagrites osalejate arv on vägagi piiratud – tagamaks vahetu ja professionaalse õppe meie lumelauatreenerite käe all. Eeldame, et lapsel on olemas oma mäevarustus (lumelaud + saapad + kiiver ja korralikud mäeriided).
 
KIIVRI KANDMINE ON  KOHUSTUSLIK!
 
Vajadusel aitame nõu ja jõuga varustuse rentimise osas.
 
 
 
 
NB!  Korraldajad EI VASTUTA võimalike vigastuste tekkimise eest laagrites ja lumelaua noortesarja võistlustel. Osalemine toimub täielikult iga osaleja endi vastutusel ning lapsevanemate loal. Palun hinda oma sõiduoskust, enne kui otsustad oma oskused proovile panna. Kui laps on lumelauasõidust väga huvitatud ja plaanib sellega tegeleda terve talve jooksul, soovitame sõlmida vastava kokkuleppe kindlustusseltsiga, kes vajadusel tervisekulud katab.
 
                                        
                 
 
 
                                                                 
                                          
 
 
                                                
Eesti Suusaliit Lõõtsa 8, Tallinn, 11 415 Telefon: + 372 603 15 16 Fax: + 372 603 15 18 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...