Tartu

 

PIIRKONDLIK KONTAKTISIK: VAHUR TEPPAN

E-MAIL: vteppan@gmail.com

TELEFON: 5622 8225

 

SUUSATUNNID

Kuupäev Asukoht Kellaaeg Tase Treener Treeneri e-mail Telefon Lisainfo
10.01 (E) Tähtvere Spordipark algus 18:00

Täiskasvanud

algajad+ pisut oskajad

Arto Arukuusk arto.arukuusk@gmail.com 5289810

Laenutus olemas

vabatehnika

10.01 (E) Tähtvere Spordipark 18:00-19:00

Lapsed (6-8a)

algajad+ kesktase

Hanna-Britt Laursoo hanna.laursoo@gmail.com 5245426 Laenutus olemas
11.01 (T) Tähtvere Spordipark 18:00-19:30

Täiskasvanud

algajad+kesktase

Andres Laur andres@suusahullud.ee 55675605 Laenutus olemas/
vabatehnika
11.01 (T) Tähtvere Spordipark 18:00-19:30

Täiskasvanud

algajad+kesktase

Rahel Allas rahel@suusaliit.ee 55675605

Laenutus olemas/

klassika

11.01 (T) Tähtvere Spordipark 18:30-20:00

Täiskasvanud

algajad+kesktase

Kristjan Külm kristjan.kylm@gmail.com 55522426

Laenutus olemas/

klassika

12.01 (K) Tähtvere Spordipark algus 18:00

Täiskasvanud

algajad+ pisut oskajad

Arto Arukuusk arto.arukuusk@gmail.com 5289810

Laenutus olemas/

klassika

12.01 (K) Tähtvere Spordipark 18:00-19:00

Lapsed (6-8a)

algajad+ kesktase

Kristiina Kresmer kristiina.kresmer@gmail.com 58192233 Laenutus olemas
12.01 (K)

Elva,

Tartumaa tervisespordikeskus

17:00-18:00

Lapsed (8+12a)

algajad+ kesktase

Priit Viks priitviks@gmail.com 5049643 Laenutus olemas
13.01 (N) Tähtvere Spordipark 18:30-20:00

Täiskasvanud

algajad+ kesktase

Kristjan Külm kristjan.kylm@gmail.com 55522426

Laenutus olemas/

vabatehnika

13.01  (N) Lähte suusarajad 14:15-15:!5

Lapsed

algajad+ kesktase

Ago Vahtra agovahtra@hot.ee 5575155  
13.01 (N) Lähte suusarajad 18:00-18:30

Täiskasvanud

algajad+ kesktase

Ago Vahtra agovahtra@hot.ee 5575155 Vabatehnika
16.01 (P) Tähtvere Spordipark 11:00-11:45

Lapsed (5-12a)

algajad+ pisut oskajad

Vahur Teppan vahur@suusaakadeemia.ee 56228225 Laenutus olemas
16.01 (P) Tähtvere Spordipark 12:00-12:45

Lapsed (5-12a)

algajad+ pisut oskajad

Vahur Teppanv vahur@suusaakadeemia.ee 56228225 Laenutus olemas
16.01 (P) Tähtvere Spordipark 13:00-13:45

Lapsed (5-12)

edasijõudnud

Vahur Teppan vahur@suusaakadeemia.ee 56228225 Laenutus olemas
16.01 (P)

Elva,

Tartumaa tervisespordikeskus

11:00-12:00

Lapsed (5-12a)

algajad+ pisut oskajad

Eveli Saue priitviks@gmail.com 53423039 Laenutus olemas

 

Limpa suusakool: Vahur Teppan

Tartu Suusaklubi: Arto Arukuusk, Hanna Britt Laursoo, Kristiina Kresmer

Suusahullud: Andres Laur, Jaak Teppan

Elva Suusalabor: Priit Viks, Eveli Saue

Emajõe Suusaklubi: Kristjan Külm

Tartu Valla Spordiklubi: Ago Vahtra

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...