Uudised

Sporditoitumise loengute sari jätkub - 16.11 järgmine loeng

27.10.2023

Hea sportlane - sporditoitumise loengute sari jätkub ning kutsume Sind osalema järgmisel loengul, toimub 16. novembril veebikeskkonnas Zoom, algusega kell 14.00 ning kestab ca 45 minutit.

 

Seekord keskendub seminar suusasportlase toitumisele võistlusperioodil - keskendume võistlusperioodil esinevatele toitumisalastele vajadustele ja väljakutsetele ning kuidas tagada valmisolek pingutuseks ja optimaalseks soorituseks.

 

Loeng salvestatakse ning on kõigil registreerunutel järelvaadatav nädala aja jooksul pärast loengu toimumist.

 

Pane ennast kirja SIIN ning tule kuulama!

 

 

 

Koostöös EOK-ga korraldab Eesti Suusaliit sporditoitumiste loengute sarja. Loengutel kuuleb, kuidas toiduvalikud mõjutavad treeningkvaliteeti, võistlussooritust ja taastumist ning missugused strateegiad aitavad saavutada paremaid tulemusi.

Koolitajaks on Team Estonia sporditoitumise spetsialist Teele Tiidt, kes teeb igapäevaselt koostööd nii profi-, noor- kui harrastussportlastega Eestis ja välismaal. Ta on lõpetanud globaalse toitumise ja tervise eriala Kopenhaageni Ülikooli Kolledžis ning täiendab end hetkel Rahvusvahelise Olümpiakomitee sporditoitumise programmis. Lisaks Eesti Olümpiakomiteele on tema koostööpartneriteks Eesti Paralümpiakoondis, Eesti Võrkpalli Liit, Eesti Võimlemisliit ja Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.