Küpsised

Veebileht kasutab küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab teie arvutisse või mobiiliseadmesse, kui te meie lehte külastate. Küpsis ei sisalda isikuandmeid ning selle kaudu ei ole võimalik üksikuid külastajaid tuvastada. Küpsiseid kasutatakse veebilehe külastajate arvu ja  tegevuste statistiliseks jälgimiseks ning veebilehe funktsioonide kasutamiseks, veebilehe kasutajapõhise sisu esitamiseks. Kogutud andmeid kasutatakse näiteks ka veebilehe arendamiseks, reklaamitulemuste jälgimiseks ja reklaami suunamiseks väljapoole meie veebilehte. Nii ei pea te andmeid iga kord uuesti sisestama, kui meie lehele tagasi tulete või lehekülgi sirvite. Küpsiste seaded on seadme- ja veebilehitseja põhised.

 

Küpsised, mida kasutame:

  • Lehe toimimiseks vajalikud küpsised aitavad meil muuta veebilehte paremini kasutatavaks, aktiveerides sellised põhifunktsioonid nagu lehe navigeerimine ja juurdepääs selle turvalistele osadele. Veebileht ei saa ilma nende küpsisteta korralikult toimida. Neid küpsiseid on vaja teenuste turvaliseks pakkumiseks.
  • Funktsionaalsed küpsised võimaldavad meil salvestada teavet, mis muudavad seda, kuidas ja mida veebilehel kuvatakse ning kuidas see toimib.
  • Statistikaküpsised aitavad meil mõista, kuidas konkreetne külastaja veebilehte kasutab. Näeme, kui palju inimesi kindlal ajavahemikul lehte külastab, kuidas veebilehtedel liigutakse ja millele klikitakse.
  • Reklaamiküpsiste abil jälgime, milliseid veebilehti külastajad kasutavad, Nende küpsiste eesmärk on kuvada Sulle internetis asjakohaseid ja huvipakkuvaid reklaame.
  • Kodulehe vestlusaknas kasutame teie poolt väljaspool tööaega jäetud e-posti aadressi Teile vastamisel.

 

Küpsistest saadava teabe kasutajad

Eespool mainitud küpsiste kaudu kogutud andmeid kasutab Eesti Suusaliit ning eraldi välja valitud veebilehtede arendamise, analüüsi ja reklaamiga tegelevad allhankijad.

 

Kuidas küpsiseid kontrollida?

Võite küpsiseid kontrollida ja/või kustutada vastavalt oma soovile. Saate kustutada kõik juba teie arvutis olevad küpsised ning enamikke brausereid saate seadistada selliselt, et küpsiste paigaldamine oleks tõkestatud. Sellisel juhul võite aga olla sunnitud kohandama teatavaid eelistusi käsitsi iga kord, kui veebilehte külastate. Küpsiste keelamisel ei pruugi kõik veebilehe funktsioonid täielikult toimida.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.