Uudised

Slopestyle EMV 2017 park on valmis!

10.02.2017
12.02.2017 Kiviõlis toimuvate pargisõidu Eesti Meistrivõistluste rada. Foto: SA Kiviõli Seiklusturismi Keskus.

Kiviõlis toimuvate pargisõidu Eesti meistrivõistluste park on valmis ja Kelly Sildaru võistleb pühapäeval ka meeste vastu!

 

Kahekordne X-Mängude kuldmedali võitja Kelly Sildaru võistleb pühapäeval Kiviõlis toimuvatel pargisõidu meistrivõistlustel ka meeste konkurentsis. Võistlusrada saab testida juba laupäeval, 11.veebruaril.

“Meie suurim soov on pakkuda võistluste abil võimalikult põnevat meelelahutust nii publikule kui perekond Sildarule, kes nii väärikalt väikest Eestit maailmas esindab. Seetõttu tulime rõõmuga vastu team Sildaru soovile, et nii Kelly kui Henry saaks lisaks oma võistlusklassile võimeid proovida ka parimate freestyle-meeste konkurentsis” rõõmustab Kiviõli seikluskeskuse arendaja Janek Maar.

Kiviõli Seikluskeskuse ja Suusaliidu poolt korraldatavatele Eesti meistrivõistlustele pargisõidus oodatakse osalema kõiki vähemalt kaheksa aastaseid lumelaudureid ja freestyle-suusatajaid. Publik saab põnevat võistlust nautida tasuta ja tuhamäel oma võimeid testida Eesti pikimatel mäesuusanõlvadel. Kõikidel fännidel on võimalus oma silmaga näha X-Mängude kuldmedaleid ja edastada autogrammisessiooni käigus Kellyle oma parimad soovid.

 

Aasta kõige võimsama lumelaua ja freestyle-suusatamise võistluse tarbeks valmis Kiviõlis  Baltikumi suurim lumepark, mida sportlased juba laupäeval testida saavad.

Võistluse ja lumepargi suurtoetajaks on Starman, mille juht Toomas Tiivel kinnitab, et selliseid talviseid spordiüritusi võib Eestis ühe käe sõrmedel kokku lugeda. “Meie pikaajaline koostöö Eesti säravaima suusataja Kelly Sildaruga ning samuti Kiviõli Seikluskeskusega moodustavad suurepärase kombo, mille taga on suur töö ja erakordselt pühendunud inimesed.“

 

AJAKAVA (võib muutuda sõltuvalt osalejate arvust)

 

Pühapäev 12. veebruar
9:00 - 11.00 Võistlejate registreerimine
9:00 - 11.00 Park avatud treeninguteks
11.00 - 11.30 Sõitjate koosolek
11.30 - 13.30 LUMELAUD: mudilased, lapsed, juuniorid, tüdrukud  
13:30 - 14:30 SUUSK: lapsed, juuniorid, tüdrukud 
14:30 - 16:00 LUMELAUD: mehed, naised
16:00 - 17:00 SUUSK: mehed, naised
17:30 - 18:30 Autasustamine

 

Alates 14:30 on võimalik võistluste otseülekannet näha ka Delfis ja Kiviõli Seiklusturismi Keskuse Facebooki lehel!

 

Lisainfo ja registreerumisinfo  www.tuhamagi.ee/et/slopestyle

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.