Uudised

Freestyle alade suurim noortekoondis võistleb Kläppenis juunioride MMil

05.04.2019
Freestyle suusatajad ja lumelaudurid koos oma treeneritega. Foto: erakogu

Lumelauaspordi ja freestyle-suusatamise juunioride MMil on Eesti noortekoondis seekord väljas suisa seitsmepealisena! 

 

Rootsis Kläppenis 4.-14.aprillil toimuvale MMile saatis Eesti Suusaliit esmakordselt freestyle alade suurima noortekoondise - lisaks Kellyle lööb freestyle-suusatamises mõlemal alal (big air ja slopestyle) kaasa Jaagup Maidla, kes hiljuti osales oma karjääri esimesel FIS võistlusel. 
Lisaks suusatajatele on Kläppenis kohal viis noort lumelaudurit, kes on kõik Lumeakadeemia kasvandikud ja võistlevad pargisõidus - Silver Milpak, Marko Malsub, Oliver Malsub ja Robin Möller. Tütarlapsi esindab Lissel Raun. Treeneritena hoolitsevad oma kasvandike eest Ranno Maasikmets ja Mihkel Ustav. 

 

Ametlikult avati juuniorite 6.aprilli õhtul kell 21.00 (Rootsi aja järgi). Rootslastele omaselt oli tseremoonia väga kõrgetasemeline, kus erinevate riikide lipud sõidutati suusatajate ja lumelaudurite poolt mäest alla. Taustaks lasti varalahkunud Rootsi legendaarse Dj Avicii muusikat.

 

Soovime noortele edu elu esimesel suurvõistlusel! 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.