Kristjan Ilves
Eesti parim kahevõistleja alates 2016. aastast. 2023. a Planica talialade MM-i 4. koht.
Foto: Flawia Krawczyk
FIS Nordic Combined World Cup Seefeld (AUT) 2023

Uudised

Andreas Ilves jõudis noorte GP etapil kahel korral poodiumile

05.09.2016
Foto: FIS/Sandra Volk

2 – 3. septembrini kahevõistluse suvise GP sarja raames peetud noorte GP etapil sai vanemate poiste vanuseklassis Elva Suusaklubi/Team Ilves esindaja Andreas Ilves 2. ja 3. koha.

Esimesel võistluspäeval oli kuni 18. aastaste noormeest seas meie parimana Andreas Ilves teine. Peale hüppevooru 10. kohta hoidnud Ilves pääses 4 km vabatehnikarajale 24 sekundit hetke liidrist Domenici Mariottist (ITA) hiljem. Päeva kiireimat sõiduaega näidanud Andreas tõusis rollerirajal 8 kohta ja ületas finišijoone teisena. Esikoha võitnud Atte Kettunenist (FIN) jäi Andreast lahutama + 4,8 sekundit. Nõmme Spordiklubi noormehed Robert Lee ja Ivo – Niklas Hermanson said vastavalt 15. ja 17. koha. Kuni 14 aastaste noormeeste seas oli Põhjakotkas Otepääd esindav Markkus Alter 15 – s. Kuni 14 aastaste neidude seas sai Triinu Hausenberg 6. koha ja vanemas vanuseklassis oli Annemarii Bendi viies. Mõlemad neiud kuuluvad Võru Spordikooli/Andsumäe Suusaklubisse.

 

Teisel võistluspäeval oli taas meie parim Andreas Ilves, kes saavutas 3. koha, kaotust võitjale  Dmytro Mazurchukile Ukrainast kogunes +9,5 sekundit. Robert Lee kordas oma eelmise päeva tulemust, olles 15. ja Ivo  - Niklas Hermansoni lõppkohaks oli 20.Nooremate poiste seas sai hüppevooru järel teist kohta hoidnud Markkus Alter 9. koha.

Nooremate tüdrukute seas suutis Triinu Hausenberg oma avapäeva tulemust parandada ja oli viies. Annemarii Bendi sai teisel päeval seitsmenda koha.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.