Kristjan Ilves
Eesti parim kahevõistleja alates 2016. aastast. 2023. a Planica talialade MM-i 4. koht.
Foto: Flawia Krawczyk
FIS Nordic Combined World Ski Champinoships in Planica (SLO) 2023

Uudised

Kristjan Ilves võitis juunioride MM- l pronksmedali

25.02.2016

Kristjan Ilves võitis  Rumeenias jätkuvatel juunioride maailmameistrivõistlustel kahevõistluse sprindidistantsil  pronksmedali.

 

Kuna Rumeenias ei õnnestunud täna  hüppevooru läbi viia, siis starditi   5 km vabatehnikadistantsile eelvõistluse tulemuste põhjal. Ilves pääses rajale sekundi enne tšehh Tomas Portykit. 12 sekundiga kaotas talle 5 km distantsi eel sakslane Terence Weber.

Samad mehed jagasid lühikesel murdmaadistantsil ära ka medalid. Kui veel 2,5 kilomeetri peal oli esikolmik koos (Ilves kaotas kolmandana liider Portykile 0,8 sekundiga), siis finišiks oli tšehh Portyk suutnud 5 sekundilise edu sisse sõita ja krooniti maailmameistriks.

Hõbeda võitis  sakslane Terence Weber, Kristjan Ilves kaotas talle vaid 0,3 sekundig ja tasuks eestlasele karjääri kolmas juunioride tiitlivõistluste pronksmedal.

Sealjuures võitis eestlane pronksi üpriski kindlalt - lähimad jälitajad Lukas Danek (Tšehhi) ja Hidefumi Denda (Jaapan) jäid temast juba vastavalt 43 ja 44 sekundi kaugusele.

Andreas Ilves oli täna 40. (+3:40,0) ja Ivo – Niklas Hermanson 42. (+4:09,3).

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.