Kristjan Ilves
Eesti parim kahevõistleja alates 2016. aastast. 2023. a Planica talialade MM-i 4. koht.
Foto: Flawia Krawczyk
FIS Nordic Combined World Cup Seefeld (AUT) 2023

Uudised

Kristjan Ilves parandas oma karjääri parimat tulemust Seefeldi Triple esimesel päeval

26.01.2018
Kristjan Ilves 26.01 Seefeldis (Foto: Romina Eggert/ESL)
Kahevõistleja Kristjan Ilves kinnitas tänase elu parima võistlusega nii endale kui oma poolehoidjatele, et tippvormi ajastamine paari nädala pärast algavateks Pyeongchangi olümpiamängudeks peaks õnnestuma.
 
Ilves, kelle senine karjääri parim tulemus oli hooaja alguses Rukal teenitud 12. koht, lõpetas MK-etapi minituuri esimese etapi Austrias Seefeldis kuuendana. 
Võistluse võitis jaapanlane Akito Watabe, kes edestas lõpuspurdis hüppevõistluse parimat, norralast Jarl Magnus Riiberit 0,5 sekundiga. Hüppemäel viiendat tulemust näidanud Ilves loovutas viiekilomeetrisel suusavõistlusel vaid ühe koha, kaotust võitjale kogunes veidi alla minuti (+57,6). MK-sarja üldarvestuses kerkis 65 punkti kogunud eestlane 28. kohale.'
 
«Olen sellist tulemust nii kaua oodanud,» tunnistas Ilves poolteist tundi pärast võistluse lõppu hotelli jõudes. «Olen tänavu eelkõige haigestumiste näol nii palju n-ö peksa saanud... Täielik üles-alla hooaeg on olnud, ent seda enam valmistab tänane tulemus rahulolu. Suutsin end kokku võtta.»
 
 
Allikas: Postimees 
Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.