Kristjan Ilves
Eesti parim kahevõistleja alates 2016. aastast. 2023. a Planica talialade MM-i 4. koht.
Foto: Flawia Krawczyk
FIS Nordic Combined World Cup Seefeld (AUT) 2023

Uudised

Eesti Suusaliit lõpetab hooaja 7. juunil Käärikul

05.06.2019

Reedel, 7. juunil toimub Lõuna-Eestis, Kääriku spordikeskuses Eesti Suusaliidu hooaja lõpetamine, kus traditsioone järgides kuulutatakse välja lõppenud hooaja parimad sportlased.

Üritus algab kell 16.00, kohal on Eesti Suusaliidu esindajad ning liikmesklubid, toetajad, sportlased, treenerid ja teised Suusaliidu tegemistega seotud isikud.

 

Esmakordselt järgneb hooaja lõpetamisele 8. -9. juunil talialade ülene kevadseminar, mis toimub samuti Kääriku ruumides ja mille fookus on seekord suunatud meditsiiniteemadele, eesmärgiks terved ja edukad sportlased. Lektoritena astuvad üles oma ala spetsialistid nii Eestist kui välisriikidest.

Talispordialadel on oma eripärad ja paljud võistlused sõltuvad ilmaoludest. Võisteldakse nii käreda pakase kui kuuma päikese käes, nii lumel kui jääl. Tulemus ei sõltu seetõttu paljuski ainult sportlasest, vaid taustajõudude poolt tehtud heast ettevalmistusest, psühholoogilisest tugevusest, tervislikust seisundist ning korralikust taastumisest.

Seminari käigus saab tutvuda Kääriku spordikeskuse poolt pakutavate treeningvõimalustega ja kohapeal tutvustavad oma tooteid/tegemisi mitmed ettevõtted ja isikud. Talialade kevadseminari suurtoetaja on Südameapteek.

 

Seminariinfoga saab tutvuda SIIN.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.