Kristjan Ilves
Eesti parim kahevõistleja alates 2016. aastast. 2023. a Planica talialade MM-i 4. koht.
Foto: Flawia Krawczyk
FIS Nordic Combined World Cup Seefeld (AUT) 2023

Uudised

Otepää MK-etapi võistluste juhataja: soovime Eestis toimuvaid võistlusi korraldada maailmatasemel

20.11.2021
Fotol 2019. aasta Otepää kontinentaalkarikasarja etapi võitja Tara Geraghty-Moats

2020. aastal võitles Otepää ajaloolise sündmuse nimel – kahevõistluse MK-etapi korraldajad soovisid talvepealinna tuua lisaks meeste MK-etapile ka naiste osavõistluse. Raske südamega võeti koroonaviiruse tõttu vastu võistluste ärajäämist kuulutav otsus, ajalooline esimene naiste kahevõistluse MK-etapp toimus Austrias Ramsaus ning eestlased jäid uut talve ootama. 10.– 12. detsembril toimuva Otepää MK-etapi võistluste juhataja Suzanne Tahki sõnul pole tänavu muretsemiseks põhjust – naised ja mehed saavad mõlemad stardijoonele.

"Juba siis kui me 2019. aastal naistele kontinentaalkarika etappi korraldasime, saime me positiivset vastukaja. Toona võistelnud naised olid väga rahul juba seetõttu, et nad nägid meestega samal trassil võisteldes, kuidas näeb välja üks MK-etapp. Tol hetkel oli naiste kahevõistlus veel lapsekingades, pidime kõigepealt aste astme haaval üles liikuma. Kuna meil oli tõesti huvi MK-etappi korraldada, pani see meid ka Rahvusvahelise Suusaliidu (FIS) silmades paremasse valgusesse. Kahjuks ei saanud me esimese naiste MK-etapi korraldaja au endale, kuid meil on võimalus nüüd siiski näidata, kuidas võistlusi hästi korraldada," sõnas Tahk.

 

Loe edasi uudist Otepää maailmakarikasarja kodulehelt www.owc.ee ning piletid haara juba täna Piletitaskust

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.