Kristjan Ilves
Eesti parim kahevõistleja alates 2016. aastast. 2023. a Planica talialade MM-i 4. koht.
Foto: Flawia Krawczyk
FIS Nordic Combined World Cup Seefeld (AUT) 2023

Uudised

OTEPÄÄ MK I Afterskide laval Nancy & Band ning Traffic

02.01.2024

9.-11.veebruarini toimuval Otepää kahevõistluse MK-etapi järelpidudel astuvad lavale palavalt armastatud Eesti artistid. 

 

Veebruaris toimuv Viessmann FIS Kahevõistluse MK-etapp toob Otepääle maailma parimad kahevõistlejad ning nende hulgas on ka Eesti parim kahevõistleja Kristjan Ilves. Otepääl tõotab lahti rulluda tõeline suusapidu, sest reede ja laupäeva õhtul astuvad ülesse ka Nancy & Band ning Traffic

 

  

 

 

Trafficu liikmete sõnul on kahevõistlusele olnud alati põnev teleri vahendusel kaasa elada ning seda suurem on nende rõõm, et sel korral on just neil võimalus tõmmata joon alla ühe live-kontserdiga, et teha väärikas lõpp teisele võistluspäevale. 

 

MK-etapil meelelahutusprogrammi ja produktsiooni eest vastutav Oliver Läll sõnas, et korraldusmeeskonnal on kavas hulganisti üllatusi, millega muutub sporti täis nädalavahetuse meeldejäävaks kogu perele. “Kogu nädalavahetuse jooksul ühendatakse põnev kahevõistluse maailm legendaarse suusapeo meluga. Lisaks õhtustele pidustustele jagub kahevõistluse ja suusaspordifännidele tegevusi igaks võistluspäevaks.”

 

Võistluste kõrvalprogrammis avaneb kõigil võimalus osa võtta ennustusvõistlustest, sooja andvast kakaobaarist ning meelelahutuslikust mälumängust. Lapsi ootavad näomaalingud, lumelinna ehitamine, sportlikud soojendusmängud ning oma oskusi saavad nad proovile panna Marumäel. 

 

Viessmann FIS Kahevõistluse MK Otepää maailmakarikaetapi pileteid saab eelmüügist soetada Piletitasku piletimüügikeskkonnas. Alla 12-aastased lapsed pääsevad võistlusi vaatama tasuta. Reedel ja laupäeval toimuvatele järelpidudele on oodatud kõik ning pileteid saab osta kohapealt. 

 

Täpsem võistluse ajakava ning info ametlikul kodulehel: www.owc.ee

 

Lisainfo:

Ago Markvardt

Viessmann FIS Kahevõistluse Otepää maailmakarikaetapi korralduskomitee esimees

Telefon: +372 505 7107

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.