Kristjan Ilves
Eesti parim kahevõistleja alates 2016. aastast. 2023. a Planica talialade MM-i 4. koht.
Foto: Flawia Krawczyk
FIS Nordic Combined World Ski Champinoships in Planica (SLO) 2023

Uudised

OTEPÄÄ MK I oodata on rekordarv sportlasi

09.01.2024

Kodusele kahevõistluse MK-etapile on oodata rekordarv sportlasi

 

Juba vähem kui kuu aja pärast saabuvad Otepääle maailma parimad kahevõistlejad, sest 9.-11. veebruarini leiab aset kahevõistluse MK-etapp. Tänaseks on end ülesse andnud  82 sportlast 14st erinevast riigist. 

 

 

Eelregistreerunud meeskondade hulgas paistavad silma tugevad Soome, Jaapani, Norra, Saksamaa ja Austria koondised, kes kõik toovad Otepääle oma parimad sportlased. Norra meeskond on ülesse andnud 7 meesportlast, Austria ja Saksamaa vastavalt 8, Jaapan ja Soome 5. Numbrid tähendavad ainult ühte - nädalavahetus tõotab pakkuda publikule põnevat ja konkurentsitihedat võistlust, sest kõik tugevad ihkavad etapivõitu. Esmakordselt tulevad Otepääle ka Šveitsi sportlased. 

 

Otepää MK-etapi korralduskomitee esimees Ago Markvardt avaldas, et kuna oodata on kõiki tugevaid sportlasi, tõotab Otepääl aset leida tipptasemel suusavõistlus. “Senised ettevalmistused on sujunud ootuspäraselt ning on suur rõõm võõrustada nii suurt hulka tipptasemel atleete.”

 

Sportlik nädalavahetus on pealtvaatajatele maiuspalaks just erinevate võistlusformaatide tõttu, sest kavas on nii põnev mass-start kui ka individuaalne normaalmäe võistlus Gunderseni meetodil. Võistluste kõrvalprogrammis avaneb kõigil võimalus osa võtta ennustusvõistlustest, sooja andvast kakaobaarist ning meelelahutuslikust mälumängust. Lisaks ootavad näomaalingud, lumelinna ehitamine, sportlikud soojendusmängud ning lapsed saavad oma oskusi proovile panna Maru suusahüppemäel. 

 

Viessmann FIS Kahevõistluse MK Otepää maailmakarikaetapi pileteid saab eelmüügist soetada Piletitasku piletimüügikeskkonnas ning võistlusprogrammiga saab tutvuda kodulehel

Kuni 11-aastased lapsed pääsevad võistlusi vaatama dokumendi alusel tasuta. Reedel ja laupäeval toimuvatele järelpidudele on oodatud kõik huvilised ning pileteid saab osta kohapealt. Järelpidude vanusepiirang on 18+.

 

 

Galerii eelmise aasta võistlusest on leitav SIIT. Piltide kasutamisel palun märkida juurde vastav autor.

 

Võistluste lisainfo:

Ago Markvardt

Viessmann FIS Kahevõistluse Otepää maailmakarikaetapi korralduskomitee esimees

Telefon: +372 505 7107


 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.