Kristjan Ilves

Kahevõistluse alakomitee

Nimi Roll E-post Telefon
Kalev Aigro Alakomitee liige kalev@nuustaku.edu +372 51 415 92
Silver Eljand Alakomitee liige silver.eljand@mail.ee +372 55 341 72
Hillar Hein Alakomitee liige hillarhein@hot.ee +372 50 977 47
Andrus Ilves Alakomitee liige andrusilves68@gmail.com +372 51 393 36
Jaan Jüris Alakomitee liige jaan@tehvandi.ee +372 50 817 96
Gert Lee Alakomitee liige gert@taevas.ee +372 50 72 100
Juhan Lind Alakomitee liige juhan.lind@gmail.com +372 50 151 10
Rauno Loit
MTÜ Eesti Suusaliit
Alakomitee liige rauno@suusaliit.ee + 372 58 588 469
Ago Markvardt Esimees ago.markvardt@live.com +372 50 57 107
Tambet Pikkor Alakomitee liige tambet.pikkor@audentes.ee +372 56 567 323
Olev Roots Alakomitee liige olev.roots@gmail.com +372 53 813 243
, Telefon: E- mail:
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...