Kristjan Ilves
Eesti parim kahevõistleja alates 2016. aastast. 2023. a Planica talialade MM-i 4. koht.
Foto: Flawia Krawczyk
FIS Nordic Combined World Cup Otepää (EST) 2023

Kahevõistluse alakomitee

Kahevõistluse ja suusahüpete alakomitee juhatus 07.05.2022-07.05.2026

 

 

 

Nimi Roll E-post Telefon
Silver Eljand Alakomitee liige silver.eljand[at]mail.ee +372 55 341 72
Andrus Ilves Alakomitee liige andrusilves68[at]gmail.com +372 51 393 36
Gert Lee Alakomitee liige gert[at]taevas.ee +372 50 72 100
Juhan Lind Alakomitee liige juhan.lind[at]gmail.com +372 50 151 10
Rauno Loit
MTÜ Eesti Suusaliit
Alakomitee liige rauno[at]suusaliit.ee + 372 58 588 469
Ago Markvardt Esimees ago.markvardt[at]live.com +372 50 57 107
Karl Mustjõgi Alakomitee liige karl.mustjogi[at]gmail.com +372 56 275 604
Tambet Pikkor Alakomitee liige tambet.pikkor[at]audentes.ee +372 56 567 323
Olev Roots Alakomitee liige olev.roots[at]gmail.com +372 53 813 243
Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.