Uudised

Kelly Sildaru ja Karel Kangro arutlevad PÖFFil

11.11.2016
Foto: Kaader PÖFFil linastuvast lumelauafilmist „Neljas staadium“
PÖFFi avapäeval, 11. novembril  kl 18:00 Solarise Apollo kinos linastuval lumelauafilmi „Neljas staadium“ (The Forth Phase) järgselt jagavad emotsioone ja räägivad lumelauasõidust ja ekstreemspordist laiemalt 2018. a PyeongChangi taliolümpiamängudele pürgiv vigursuusataja Kelly Sildaru ja lumelaua entusiast ja instruktor Karel Kangro

 

Režisöör Jon Klaczkiewicz filmi „Neljas staadium“ on selle aasta üks ägedamaid lumelauafilme, mis tekitab küsimusi ja annab ka vastuseid. Kuidas tekib lumi ja kuhu kaob raha? Kas Jaapani Alpides sajab lumi alt üles? Miks Putinile ei meeldi pikajuukselised poisid? Kes mõtles välja riigipiirid? Kuidas mägimajakeses mitte hulluks minna? Kas Kamtšatkal pokestoppe ka on? Kus ei ole keegi veel surfanud?

 

„Neljas staadium“ linastub lisaks täna õhtule veel homme 12. novembril kl 15:30 Apollo Kinos Mustamäel ja 16. novembril kl 18:00 Kinos Kosmos.

 

Selle aasta Pimedate Ööde filmifestivali (PÖFF) programmi kuulub taaskord Eesti Olümpiakomitee spordifilmide programm. PÖFF põhiprogrammis linastub tänavu neli spordifilmi, millele lisandub PÖFFi alafestivali, laste- ja noortefilmide festivali Just Film programmist veel kuus sporditeemalist linateost. Käesolev festival on PÖFFi ja EOK jaoks neljas järjestikune aasta, kus sporditeemad festivalil eraldi fookuses on. 20. Pimedate ööde filmifestival toimub 11.-27. novembrini.

 

Spordifilmide järgsete aruteludel aitavad spordi tausta avada paljud oma valdkonna tipptegijad. Täpsemat infot linastuvate spordifilmide juures toimuvate arutelude toimumise aegadega Eesti Olümpiakomitee kodulehelt http://www.eok.ee/p%C3%B6ff-2016-spordifilmid ja Olen Olümpiafänn Facebookist www.facebook.com/Olympiafann.

 

Tutvu 20. PÖFF Eesti Olümpiakomitee spordifilmide programmiga siin: http://2016.poff.ee/est/films/programmid/eestiolmpiakomiteeesitleb

 

 

 

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.