Uudised

Nõmmel toimus lumelaua noortesarja II etapp

05.02.2017
Foto: Kerstin Kotkas

Lumelaua noortesarja II etapp toimus 5. veebruaril Nõmme Lumepargis. Võistlusel osales 37 last, jaotatuna nelja võistlusklassi. 

Ühtlasi toimus 3.-5. veebruarini Nõmmel ka lumelaua lastelaager, kus osales 21 last, kes uusi trikke õppisid.

Trotsides ilmataadi salakavalaid plaane meid lumest sel talvel säästa, hullasime Nõmmel täiega ja nautisime pigem soojemapoolset ilma ning mõnusaid sõiduolusid.

Eriti hea meel on tõdeda, et tüdrukuid on võrreldes eelmiste aastatega igal etapil üha rohkem võistlemas, niisamuti 8-10 aastaseid poisse! 
Aitäh kõigile lapsevanematele, et te oma lapsi lumele toote!
Aitäh meie superkohtunikud - profilaudurid Siim Aunison ja Sulev Paalo, päevajuht Hindrek Väravas, aitäh laste lumelaualaagri treenerid Joel Pärle ja Ranno Maasikmets, aitäh Nõmme Lumepargi tiim! 
Pealtvaatajate hulga üle oleks patt nuriseda, sest ega's me samal nädalavahetusel toimunud tubli Simple Sessioniga veel võistelda jõua.

Suured tänud kõigile toetajatele ja kaasaelajatele. Aitäh Andres Tomingas & Eventech, Ivo Musting & Surfhouse, Subaru ja Mariine Auto, Vitamin Well Eesti, Maiasmokk ja kõik teised, kes tegite tänase päeva meeldejäävaks!

 

Täpsemad tulemused on kättesaadavad SIIT

 

Fotogalerii asub SIIN

 

Lund, lund ja ikka lund ning näeme juba Valgehobusemäel 12. märtsil! 

PS - 12.02 toimuvad Kiviõlis Eesti meistrivõistlused pargisõidus, kus lumelauanoortel on võimalus noortesarja lisapunkte koguda!

 

 

 

II ETAPI ESIKOLMIKUD:

Tüdrukud: 
1. Britta-Liisa Meentalo (Nõmme Lumeakadeemia) - 155 punkti
2. Emily Roos (Nõmme Lumeakadeemia) - 140 punkti
3. Kaileen Leis (Nõmme Lumeakadeemia) - 138 punkti

8-10 aastased poisid (mudilased): 
1. Uku Kustav Oiderma (Nõmme Lumeakadeemia) - 106 punkti
2. Anton Fjodorov - 96 punkti
3. Aleks Homin (MTÜ Lumelauakool, Valgehobusemäe) - 91 punkti

11-14 aastased poisid (lapsed): 
1. Mehis Udam (MTÜ Lumelauakool, Valgehobusemäe) - 172 punkti
2. Allan Raudsepp - 146 punkti
3. Klaus Siimon (Nõmme Lumeakadeemia) - 143 punkti

15-17 aastased poisid (juuniorid): 
1. Alex Kurjama - 98 punkti
2. Artur Reinvart - 91 punkti
3. Kaspar Kalle - 86 punkti

 

Vitamin Welli eriauhind läks seekord tublile kõige pisemale osalejale Triinu Marta Oidermale, kelle sõidud teevad silmad ette nii mõnelegi suuremale poisihakatisele.

Palju õnne Triinu Marta!

, Telefon: E- mail:
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...