Uudised

EOK kinnitas talialadel toetusesaajate nimekirjad

30.03.2023

EOK tippspordikomisjon kinnitas Team Estoniasse kuuluvate sportlaste ja treenerite uued nimekirjad, mis hakkavad kehtima 1. aprillist.

 

EOK asepresidendi ja tippspordikomisjoni esimehe Erich Teigamägi sõnul analüüsiti ettepanekuid põhjalikult.  „EOK tippspordikomisjon kohtus teisipäeval talialade esindajatega, kuulasime ära ettepanekud tippsportlaste ja nende treenerite toetuste osas ning tegime vastavad otsused,“ selgitas Teigamägi.

Näiteks otsustas tippspordikomisjon tõsta tänavu Euroopa meistrivõistlustel 6. koha ning maailmameistrivõistlustel 9. koha saanud iluuisutaja Niina Petrõkina üheks aastaks B-taseme toetusele. „Petrõkina esindas Eestit tänavu väga edukalt, kindlustades Eestile järgmistele tiitlivõistlusele naiste üksiksõidus kaks kohta. Tal jäi MM-i 8. kohast 0,6 punkti ning seega otsustasime tema toetust tõsta,“ ütles Teigamägi.

 

EOK tippspordikomisjoni kuuluvad lisaks Teigamägile Ago Markvardt, Eveli Saue, Jaan Kirsipuu, Jaan Talts, Priit Ilver ja Tõnu Tõniste.

Team Estonia on 2019. aastal loodud Eesti tippspordi toetamise süsteem, mis pakub sportlasele kvaliteetseid tugiteenuseid ning konkurentsivõimelise ettevalmistuse tiitlivõistlusteks. Team Estonia programmi kuuluvate sportlaste ja treenerite nimekirjad leiate siit: https://www.eok.ee/team-estonia

 

Lisainfo: EOK

https://www.eok.ee/team-estonia/uudised

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.