Uudised

Greete Poderati stipendium 2023

13.04.2023
Greete Poderati nimeline Noorsportlase Stipendium 2023; Foto: SA Southwestern Advantage

Greete Poderati nimeline Noorsportlase Stipendium 2023

 

Stipendiumi ideeks on julgustada ja toetada noorte sporti ja karjäärivõimalusi tippspordis. Seetõttu toetatakse üht noorsportlast 1200 euroga.

SA Southwestern Advantage soovib aidata kaasa ka noorte sportlaste mentaalsele ettevalmistusele ja rahalise teadlikkuse kasvule: lisaks rahalisele toetusele pakub 22-kordne Eesti meister jalgrattaspordis Gerda Rand stipendiumi võitjale personaalset mentorlust. Gerda on kogenud coach, investor ning olnud ka varem mentoriks tippsportlastele, kuna tegeles ise kaheksa aastat võistlustasemel spordiga.

 

Tingimused kandideerimiseks:
 
– Vanus alates 15 kuni 19 aastat.
– Soovituskiri treenerilt.
– Loetelu sportlikutest saavutustest ning spordilaagritest.
– Viimase aasta hinneteleht koolist.
 
Motivatsioonikiri:
“Kuidas aitab stipendium mul saavutada oma eesmärke spordis?”
Lisa palun juurde, kuidas soovid raha täpsemalt kasutada ning kuidas see aitab sul saavutada paremaid tulemusi oma alal. Juhul kui sa ei osutu meie stipendiumi saajaks, millised on su teised rahalised võimalused?
 

Kandideerimiseks saada hiljemalt 10.05.2023 soovituskiri, saavutuste loetelu, hinneteleht ja motivatsioonikiri aadressil info@swacharity.eu

 

Lisainfo stipendiumist leiad siit.

 

SA Southwestern Advantage eesmärgiks on edendada noorte ettevõtlusharidust ja -kogemuse saamist Euroopa riikides, kus tegutseb Southwestern Advantage tudengiprogramm. Alates 2020. aastast antakse välja iga-aastast Greete Poderati nimelist Noorsportlase Stipendiumi, et toetada hakkajaid noorsportlasi, nagu oli Greete Poderat. Greete lahkus meie seast 2019. aastal, olles kõigest 22-aastane.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.