Lumelaud alakomitee

 

 
Nimi Roll E-post Telefon
Kerstin Kotkas
Eesti Suusaliit
Alakomitee liige kerstin@suusaliit.ee  
Stiina Liivrand
MTÜ Lumekool
Alakomitee liige info@lumekool.ee  
Margus Maltsar
MTÜ Rapla X-Perience Team (RXT)
Alakomitee liige info@rxt.ee  
Lauri Mölder
MTÜ Paluküla Klubi
Alakomitee liige palukulaklubi@gmail.com  
Rene Möller
Lume- ja veelauatiim MTÜ
Alakomitee liige veelauatiim@gmail.com  
Tauri Tilk
MTÜ Spordiklubi Airpark
Alakomitee liige tauri@spotoftallinn.ee  
Mark Ubaleht
MTÜ Lumelauakool
Alakomitee liige mark.ubaleht@gmail.com  
Kalle Palling Esimees kalle@reform.ee  
Eero Järviste
Suusa - ja lumelauakool
Alakomitee liige eero@suusakool.ee  
Ivo Musting
Surfhouse Team
Alakomitee liige ivo@surfhouse.ee  
Liis Needrit
Nõmme Lumeakadeemia
Alakomitee liige liis@nommelumepark.ee  
Tõnis Sildaru
Kelly & Henry Sildaru suusaklubi
Alakomitee liige info@sildaru.com  
Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...