Kevin Maltsev
Eesti suusahüpete rahvuskoondislane

Uudised

Eesti Suusaliit kutsub FIS Snow Day 2017 raames talveüritusi korraldama!

08.11.2016
FIS Snow Day 2017 toimub 15.jaanuaril 2017

8. november ja lumi on kohal! Lubatakse viimaste aegade külmemat talve lausa ja hoiame pöidlaid pihus, et lundki samaväärselt ja püsivalt maha tuleb ja jääb.

 

Eesti Suusaliit kutsub spordiklubisid, spordiühendusi ja mäekeskuseid korraldama üle Eesti talveüritusi rahvusvahelise FIS Snow Day raames, mis leiab seekord aset pühapäeval, 15. jaanuaril 2017

FIS Snow Day lumepäeva eesmärk on kutsuda nii lapsi kui täiskasvanuid ja peresid üles erinevate talispordialadega tutvust tegema ning vabas õhus kvaliteetaega veetma, tutvustades ka rajal käitumise reegleid ja ohutusnõudeid. See on hea võimalus tutvustamaks talispordialasid uutele potentsiaalsetele lumefännidele ja keskuste külastajaile ning rakendada oma spordiklubide ja keskuste instruktoreid/treenereid, vabatahtlikke ja teisi talispordihuvilisi.

Ürituse võib korraldada väga mitmekülgses võtmes ja selle raames läbi viia erinevaid võistlusi, workshoppe, koolitusi, seminare, mänge... ideede põld on lõpmatu.

 

Soovitame kindlasti tutvuda väga põhjaliku FIS Snow Day ametliku leheküljega, kus on ürituste korraldamiseks väga häid näpunäiteid ja mõtteid, seda siis ülemaailmselt! 

http://world-snow-day.com/

Lisaks kokkuvõtted, videoklipid ja tutvustused varasemalt toimunud eventidest.

Samal lehel saate ka oma ürituse registreerida ja tellida Snow Day Toolkiti, kus leidub vajalikke abivahendeid näiteks võistluste läbi viimiseks.

 

Eestis on juba mitu klubi antud üleskutsest kinni haaranud ja loodame väga, et sel hooajal teeme ajalugu ning toome erinevate aladeni 15.jaanuaril üle Eesti võimalikult palju talispordihuvilisi. 

FIS Snow Day lehelt leiab kogu info edasisteks toiminguteks. 

NB! Sellise ürituse tarbeks saab projektikorras kohalikult omavalitsustelt ja linnalt ka toetusi taotleda!

 

Edu!

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.