Artti Aigro
Eesti rekordi omanik suusahüpetes - 227m. (2021)
Foto: skijumping.pl

Uudised

Eesti suusahüppajad krooniti Põhjamaade meistriteks

30.01.2017

Nädalavahetuse Norras peetud talialade Põhjamaade meistivõistlustel  pälvis suusahüpete individuaalvõistlusel meistritiitli Artti Aigro, kes teenis koos Kevin Maltseviga meistritiitli ka meeskondlikes suusahüpetes. Medalid said kaela ka Eesti tüdrukud – Annemarii Bendi ja Triinu Hausenberg teenisid kahevõistluse team sprindis hõbemedali ning Triinu Hausenberg individuaalses kahevõistluses pronksmedali.

Suusahüpete individuaalvõistlusel edestas Artti norralast Jorgen Oliver Stormi ja soomlast Markus Virrantalot. Kevin Maltsev hüppas end indivudaalvõistluse 4. kohale, Ivo-Niklas Hermanson 9. kohale ja Markkus Alter 12. kohale.

 

Meeskondlikes suusahüpetes jätsi Eesti poisid teisele kohal Norra esimese ja kolmandale kohale Norra teise meeskonna. Eesti teine meeskond, mis koosnes Ivo-Niklas Hermansonist ja Markkus Alterist saavutas võistluse kuuenda koha.

 

Ivo-Niklas Hermanson saavutas kahevõistluse individuaalvõistlusel 9. ja Markkus Alter 12. koha. Kahevõistluse team sprindis saavutasid nad 6. koha.

 

Triinu Hausenberg teenis individaalsetes suusahüpetes 9. ja Annemarii Bendi 10. koha ning naiskondlikes suusahüpetes saavutasid Eesti tüdrukud 4. koha.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.