Annemarii Bendi
Eesti esimene naissuusahüppaja, kes saavutas koha suusahüppajate kontinentaalkarikasarjas 30. parema seas (2021)
Foto: Joacim Bjoreng

Uudised

Eesti Suusaliit lõpetab hooaja 7. juunil Käärikul

05.06.2019

Reedel, 7. juunil toimub Lõuna-Eestis, Kääriku spordikeskuses Eesti Suusaliidu hooaja lõpetamine, kus traditsioone järgides kuulutatakse välja lõppenud hooaja parimad sportlased.

Üritus algab kell 16.00, kohal on Eesti Suusaliidu esindajad ning liikmesklubid, toetajad, sportlased, treenerid ja teised Suusaliidu tegemistega seotud isikud.

 

Esmakordselt järgneb hooaja lõpetamisele 8. -9. juunil talialade ülene kevadseminar, mis toimub samuti Kääriku ruumides ja mille fookus on seekord suunatud meditsiiniteemadele, eesmärgiks terved ja edukad sportlased. Lektoritena astuvad üles oma ala spetsialistid nii Eestist kui välisriikidest.

Talispordialadel on oma eripärad ja paljud võistlused sõltuvad ilmaoludest. Võisteldakse nii käreda pakase kui kuuma päikese käes, nii lumel kui jääl. Tulemus ei sõltu seetõttu paljuski ainult sportlasest, vaid taustajõudude poolt tehtud heast ettevalmistusest, psühholoogilisest tugevusest, tervislikust seisundist ning korralikust taastumisest.

Seminari käigus saab tutvuda Kääriku spordikeskuse poolt pakutavate treeningvõimalustega ja kohapeal tutvustavad oma tooteid/tegemisi mitmed ettevõtted ja isikud. Talialade kevadseminari suurtoetaja on Südameapteek.

 

Seminariinfoga saab tutvuda SIIN.

, Telefon: E- mail:
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...