Artti Aigro
Eesti rekordi omanik suusahüpetes - 227m. (2021)
Foto: skijumping.pl

Uudised

Eesti Suusaliit tühistab kevadised võistlused viiruspuhangu tõttu

12.03.2020
Eesti Suusaliit

Seoses viiruspuhanguga ja tuginedes Eesti Vabariigi peaministri ja kultuuriministri soovitustele mitte korraldada võistlusi, on Eesti Suusaliit otsustanud viiruse leviku ennetamiseks ära jätta kõik kevadised noorte- ja Eesti Meistrivõistlused.

Eesti Suusaliidu jaoks on esmatähtis laste, nende vanemate ja treenerite ohutus, mistõttu võeti vastu vastav otsus. Senine viiruse levik on näidanud, et käesolev situatsioon võib veelgi halveneda. Seetõttu on esmatähtis viiruse leviku tõkestamine ja ennetamine. Oluline on järgida erinevatel treeningutel Terviseameti soovitusi ning soovitustest palume kinni pidada ka sportlastel. Juhime tähelepanu, et kui on käidud viiruse suurema levikuga piirkondades või on kokku puututud haigete inimestega, siis kahe nädala jooksul tuleb vältida kokkupuuteid teiste inimestega ja püsida kodus.

 

Tuginedes eeltoodule jäävad ära 14. ja 15. märtsil toimuma pidanud kahevõistluse ja suusahüpete noorte karikasarja etapid Võrus ja Otepääl ning 28.-29. märtsil toimuma pidanud kahevõistluse ja suusahüpete Eesti Meistrivõistlused. Noorte karikasarja lisatakse võimalusel vähemalt üks etapp ning hooaja kokkuvõtted nimetatud sarjas tehakse Eesti Suusaliidu hooaja lõpetamisel. Vastav info edastatakse treeneritele lähiajal.

 

Murdmaasuusatajatel tühistatakse 15. märtsil toimuma pidanud murdmaasuusatamise Eesti Meistrivõistlused.

Mäesuusatamise 16.-20-märtsil Pyhäl toimuma pidanud Eesti Meistrivõistlused lükkuvad edasi detsembrisse.

 

Eesti Suusaliit palub mõistvat suhtumist ning teadlikku käitumist ja tegutsemist!

 

Tõnu Seil
Eesti Suusaliidu peasekretär

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.