Annemarii Bendi
Eesti esimene naissuusahüppaja, kes saavutas koha suusahüppajate kontinentaalkarikasarjas 30. parema seas (2021)
Foto: Joacim Bjoreng

Uudised

Noorte karikasari suusahüpetes ja kahevõistluses tõmbab 2019/2020 hooajale joone alla

19.05.2020

Sellel laupäeval 23. mail stardivad noored kahevõistlejad ja suusahüppajad oma 2019/2020 hooaja viimasel võistlusel Tallinnas Vana-Mustamäe suusahüppekeskuses. Selle võistlusega tõmmatakse kokku ka möödunud hooaeg ning jagatakse välja vanuseklasside ja sarja üldvõidud!

Möödunud hooaeg ei olnud kiita – korraliku talve ei olnud ning kui vähegi tundus, et saaks võistlustega kevadel pihta hakata, ründas koroona. 12.03.2020 teatas Eesti Suusaliit, et esmatähtis on laste, nende vanemate ja treenerite ohutus ning seoses viiruspuhanguga ja tuginedes Eesti Vabariigi peaministri ja kultuuriministri soovitustele mitte korraldada võistlusi, tühistas Eesti Suusaliit viiruse leviku ennetamiseks kõik kevadised noorte- ja Eesti Meistrivõistlused. See tähendas ka suusahüpete ja kahevõistluse jaoks võistluste tühistamist nii noorte karikasarjas kui ka Eesti meistrivõistlustes. Vaatamata sellele on noored tublilt vastu pidanud ja nüüd valmis rangete reeglite all oma viimase 2019/2020 hooaja noorte karikasarja võistluse suusahüpetes ja kahevõistluses maha pidama, et välja selgitada parimad.

 

 

COVID-19 perioodil on spordivõistluste korraldamine lubatud vabas õhus alates 18. maist. Lubatud on korraldada spordivõistlusi ilma pealtvaatajateta ja kui tegevustes on osalejaid (korraldajad, osalejad ning osalejate taustajõud) maksimaalselt 100. Kui sul on haigusnähtud, siis on sul võistlustel osalemine keelatud. Võistluse korraldajal on õigus haigusnähtudega isik ja temaga kokku puutunud isik või isikud ära saata. Kindlasti tutvu kõikide juhistega SIIN.

 

Seega palume kõikidel lastevanematel ja spordifännidel sellel korral noortele kaasa elada kodudes. Samuti ei toimu autasustamist võistluspaigas, vaid auhinnad antakse üle treeneritele, kes jagavad need edasi sportlastele.

 

Võistlustele registreerimine toimub hiljemalt reedeks, 22.mai 2020, kella 13:00 e-mailile urve.loit@gmail.com.

 

 

 

 

 

 

 

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.