Kevin Maltsev
Eesti suusahüpete rahvuskoondislane

Uudised

Annemarii Bendi on tagasi kahevõistluse juures

04.06.2022

Eelmisel hooajal andis Annemarii teada, et on otsustanud vahetada ala ning läbi lüüa suusahüpete maailmas. Sellele andis tõuke ka fakt, et Annemarii taastus teda kimbutanud haigusest. Täna on neiu tagasi kahevõistluse juures, sest terve sportlaskarjääri on ta olnud kahevõistleja ja see on tema jaoks loomulik pühenduda sellele, millega ta suure osa oma elust tegelenud on.

Kuid ega aeg, millal Annemarii suusahüpetega tegeles ei olnud kindlasti mitte raisatud. Sellel ajal õppis ta hindama, kui oluline on puhkus ja õige taastumine. Varasemalt ei pööranud sportlasena Annemarii sellele nii palju tähelepanu ja seetõttu olid tagasilöögid kerged tulema. Annemarii sõnab: "Tegin sammu edasi hüppemäel ja õppisin, et trennides peab kindlasti olema lõbus!"
 
Annemarii ei ole seadnud endale suuri plaane, vaid jääb realistlikuks ja selgitab: "Praegune naiskahevõistlejate olukord on üpriski keeruline. Enne kui pole selgunud, kas pääseme 2026 taliolümpiamängudele, võtan hooaeg korraga. Esmalt pean tublisti trenni tegema, et saavutada see vorm, mis oli mul enne haigestumist. Ma loodan, et saan kodusel kahevõistluse maailmakarikasarja etapil kaasaleajatele pakkuda head emotsiooni ja edukalt võistelda ka maailmameistrivõistlustel Sloveenias." Loomulikult on Otepääl toimuv kahevõistluse maailmakarikasarja etapp, kus neiu väga võistelda tahab.
 
Vahepealsel aja tundis neiu kõige enam puudust oma kahevõistluse perest. Annemarii tõdeb, et neil on teiste tüdrukutega tekkinud väga hea omavaheline side - hoitakse väga kokku ja toetatakse üksteist!
Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.