Kevin Maltsev
Eesti suusahüpete rahvuskoondislane

Uudised

Meil on sünnipäev - Suusaliit 102!

28.11.2023
Laskuda on nii mõnus! Foto: K. Zilmer

Meil on täna sünnipäev!

 

Täna, 28. novembril, Eesti suusaspordi 102. aastapäeval, kui on kena hoo sisse saanud uus suusahooaeg, kui õues möllab lumetorm ning erinevais paigus üle Eesti valmivad suusarajad ja mäesuusanõlvad, leiab ehk aega ka suusatamise enam kui sajandipikkusele arenguloole pilku heita.

 

 

Selleks ei pea kuhugi kaugele minema, sest ESL kodulehekülje all leiab lingi teeneka suusaõpetaja Kaarel Zilmeri juba kümnendat aastaringi toimivast suusaveebist www.suusatades.weebly.com. See on äärmiselt väärt kraam, mis aastatega aina paremaks läheb – väärtustades meie toimetamisi, suusatamisel pühendunud inimesi, ettevõtmisi jpm. Põigates ka laiemasse maailma, aga andes täispaketi ka suusaõppe algtõdedest ja minnes sedasi kuni tippsooritusteni välja...

 

Nii et kliki reklaambannerile – loe ja naudi ning kui leiad, et võiks tänase suusatamise sünnipäeva puhul kedagi oma sõpradest ka sellele „suusalainele“ suunata, siis läkita aga veebivihje teele...

Sest nagu ütles kuulus norralasest maadeuurija ja isegi kuninga suusaõpetaja tegutsenud Fridtjof Nansen – SUUSATAMINE ON SPORTIDE SPORT! Ja seda oleme ka meie kogenud.

Suusaõpetaja Kaarel Zilmeri veebi slogangi kinnitab, et KUI UJUDA PEAB OSKAMA, SIIS EESTIS VÕIKS OSATA KA SUUSATADA!

 

Nii et loe ja uuri, aga siis ära pikalt oota – MINE JA PANE SUUSAD ALLA!

 

Kena lumist ja suusast aastapäeva!

 

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.