Uudised

Noored kahevõistlejad ja suusahüppajad esinesid edukalt Saksamaal

23.11.2015
Suusahüppekeskus Bad Freienwaldis

Novembris peeti Saksamaal Bad Freienwaldis suur kahevõistluse ja suusahüpete festival. Võistlus toimus neljal mäel ning võistelda said kõik, alates 4-aastasest kuni seenioriteni välja.
Meie noored esindasid Eestit edukalt – kõik võistlejad tulid koju vähemalt ühe medaliga.

K21 mäelt võitis suusahüppevõistluse Carena Roomets Võru Spordikoolist. Sama kooli sportlane Sten-Jörgen Leis teenis samas vanuseklassis pronksmedali.

K60 hüppemäel võitis MN14 vanuseklassis suusahüpped Põhjakotkas Otepää sportlane Markkus Alter.
MN14-15 vanuseklassis saavutas Annemarii Bendi 2. koha ning Triinu Hausenberg 4. koha. Mõlemad esindasid Võru Spordikooli.

Kahevõistluse võitis K21 mäe arvestuses Carena Roomets ning Sten-Jörgen Leis tuli väärtuslikule kolmandale kohale.

Kahevõistluse N14-15 vanuseklassis sõitis Triinu Hausenberg välja kolmanda ning Annemarii Bendi neljanda koha.

M14 vanuseklassis sai hõbemedali kaela Markkus Alter.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee