Tulemused 2017

 

POISID  - 10 aastat

 

NIMI KLUBI KOHT
POISID KUNI 10    
Maanus Udam Lumelauakool 1
Aleks Homin Lumelauakool 2
Joonas Reimers Nõmme Lumeakadeemia 3
Romet Rahumägi Nõmme Lumeakadeemia 4
Koit Tõnts Nõmme Lumeakadeemia 5
Anton Fjodorov   6
Uku Kustav Oiderma Nõmme Lumeakadeemia 7
Karl Martin Vassil Paluküla klubi 8
Kert Rikkonen Nõmme Lumeakadeemia 9
Stevon Otsa Paluküla klubi 10
Rasmus Ilm   11
Ricco Stefan Säilev   12
Dominic Talisainen   13
Janar Ervin   14
Juhan Petsaar   15
Semir Podzvalovski   16
Marten Vellak   17
Justus Udam Lumelauakool 18

 

 

POISID 11-14 aastat

 

NIMI KLUBI  
POISID 11-14    
Mehis Udam Lumelauakool 1
Christon Aus Nõmme Lumeakadeemia 2
Markus Ubaleht Lumelauakool 3
Robin Valdmets Nõmme Lumeakadeemia 4
Klaus Siimon Nõmme Lumeakadeemia 5
Anry Steven Säilev Nõmme Lumeakadeemia 6
Robin Põld   7
Siim Henrik Hiir Nõmme Lumeakadeemia 8
Allan Raudsepp   9
Roger Heinsoo Nõmme Lumeakadeemia 10
Kaspar Kesküla Nõmme Lumeakadeemia 11
Marlon Hellaste   12
Joonas Kirs   13
Siim Robin Küttis   14
Markus Mäeuibo   15
Karl Joonas Romulus Paluküla klubi 16
Roger Purtsak Paluküla klubi 17
Martin Penter Paluküla klubi 18

 

 

POISID 15-17 aastat (juuniorid)

 

NIMI KLUBI KOHT
JUUNIORID 15-17 poisid    
Oliver Holmberg PiuPau 1
Karl Kallas Lumelauakool 2
Kaspar Kalle PiuPau 3
Alex Kurjama   4
Marko Malsub Nõmme Lumeakadeemia 5
Artur Reinvart   6
Tambet Talv   7
Oliver Malsub Nõmme Lumeakadeemia 8
Ralf Brait Lehepuu   9
Rene Risto   10

 

 

TÜDRUKUD

 

NIMI KLUBI KOHT
Kaileen Leis Nõmme Lumeakadeemia 1
Lissel Raun Nõmme Lumeakadeemia 2
Minni Õunmaa Nõmme Lumeakadeemia 3
Emily Roos Nõmme Lumeakadeemia 4
Britta-Liisa Meentalo Nõmme Lumeakadeemia 5
Marie Mia Kriis   6
Berit Raun Nõmme Lumeakadeemia 7
Anna Maria Praks   8.-9.
Anastasija Fjodorova   8.-9.
Sigrid Illipe Paluküla klubi 10
Gerda Lekstein Nõmme Lumeakadeemia 11
Laura Lotta Laanemets   12
Leena Kilmi Nõmme Lumeakadeemia 13
Greta Selge Nõmme Lumeakadeemia 14
Marta Ann Grossfeldt Lumelauakool 15
Hella Helene Grigorjev   16
Camilla Kõllo   17

 

 

KOONDTULEMUSED JA PROTOKOLL ON LEITAV SIIT

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...