Juhan Luik
Mäesuusatamise rahvuskoondise liige

Uudised

Alexela Noorte Alpisari 2017, IV ja V etapp Väike Munamäel

06.02.2017

Mäesuusatamise Alexela Noorte Alpisarja IV ja V etapid peeti pühapäeval, 5 veebruaril  slaalomis Eesti mäesuusatajate mekas, Väikse Munamäe sportnõlval. Alpisarja slaalomi teise võistlussõidu raames selgusid ka Eesti noorte meistrid vanuseklassides U10-U16. Ilus kerge lumesajuga ilm ja ajalooliselt ehk suurima osavõtjate arvuga võistluspäev oli pikk ja pakkus sportlastele palju tasavägiseid ja põnevaid starte. Eesti noortele lisaks olid stardis kolm tugevamat Läti klubi kokku kolmekümne sportlasega.  Tavapäraselt olid kõige tasavägisemad Eesti  poiste U14 vanuseklassi sõidud, kus Hans Markus Danilas, Aleksander Luik ja Laur Mägi omavahel pingelise heitluse pidasid. Läti noored tõid kaasa lisaks rohkele osavõtule ka meie noortele tugeva konkurentsi, seda eriti just tüdrukute U12 ja U14 vanuseklassides.

Tulemustega alustame Eesti meistritiitlitest (V etapp slaalom U10-U16 paremusjärjestus)

 

U10 tüdrukud

Emma Tammemägi (Väike Munamägi)

Maria Jürisaar (Tartu Slalom)

Hanka Mühlberg (Tartu Slalom)

 

U10 poisid

Mikk Mesila (Mäesuusakool)

Markus Mesila (Mäesuusakool)

Erik Bergström (Mäesuusakool)

 

U12 tüdrukud

Paula Pütsepp (Mäesuusakool)

Brianna Mõttus (Väike Munamägi)

Anni Nurk (Mäesuusakool)

 

U12 poisid

Renet Riitsalu (Väike Munamägi)

Silver Ostrat (Väike Munamägi)

Fred Järv (Väike Munamägi)

 

U14 tüdrukud

Karola Punger (Mäesuusakool)

Kadi Vindi (Väike Munamägi)

 

U14 poisid

Hans Markus Danilas (Väike Munamägi)

Aleksander Luik (Nordiko / Nõmme Lumeakadeemia)

Laur Mägi (Tartu Slalom)

 

U16 tüdrukud

Carmen Piho (Väike Munamägi)

Jane Paulus (Mäesuusakool)

Hanna Mägi (Tartu Slalom)

 

U16 poisid

Karl Sebastian Dremljuga (Mäesuusakool)

Paul Nurk (Mäesuusakool)

Erik Sume (Mäesuusakool)


Alexela Noorte Alpisarja IV etapp – slaalom U10-U16 tulemused paremusjärjestuses:

 

U10 tüdrukud

Emma Tammemägi (V.Munamägi) / Maria Jürisaar (Tartu Slalom) / Mariann Zernant (Tartu Slalom)

 

U10 poisid

Georgs Śmalcs (Pantera) / Pauls Peteris Prancans (Pantera) /Markus Mesila (Mäesuusakool)

 

U12 tüdrukud

Patricija Ansonska (Pantera) / Paula Putnina (Snow Feel)/ Paula Pütsepp (Mäesuusakool)

 

U12 poisid

Robert Kupćs (Virstone) / Rudolfs Heinrihs Dankste (Pantera)/ Tregor Lunts (Nordiko)

 

U14 Türdukud

Beatrise Jekśevica (Virstone)  / Diana Elizbete Dankste (Pantera) / Karola Bunger (Mäesuusakool)

 

U14 poisid

Aleksander Luik (Nordiko) / Hans Markus Danilas (V.Munamägi)/ Laur Mägi (Tartu Slalom)

 

U16 tüdrukud

Betija Burkovska (Virstone) / Carmen Piho (V.Munamägi)/ Hanna Mägi (Tartu Slalom)

 

U16 poisid

Karl Sebastian Dremljuga / Erik Sume / Paul Nurk (kõik klubist Mäesuusakool)

 

Alexela Noorte Alpisari  V etapp, slaalom U10-U16 paremusjärjestuses (Eesti meistrivõistluste tulemused toodud uudisloo alguses)

 

U10 Tüdrukud

Emma Tammemägi (V.Munamägi) /Grieta Amerika (Pantera) / Maria Jürisaar (Mäesuusakool)

 

U10 poisid

Georgs Śmalcs (Pantera) / Pauls Péteris Prancans (Pantera) / Mikk Mesila (Mäesuusakool)

 

U12 tüdrukud

Elza Salnikova (Pantera)/ Patricija Ansonska (Pantera) / Paula Putnina (Snow Feel)

 

U12 poisid

Roberts Kupćs / Jurgis Zvejnieks / Rihards Allens  (kõik Läti klubist Virsotne)

 

U14 tüdrukud

Beatrise Jekśevica (Virsotne)/ Diana Elizabete Daukste (Pantera)/ Karola Punger (Mäesuusakool)

 

U14 poisid

Hans Markus Danilas (V.Munamägi) / Aleksander Luik (Nordiko) /Laur Mägi (Tartu Slalom)

 

U16 tüdrukud

Betija Burkovska (Virsotne)/ Carmen Piho (V.Munamägi) / Jane Paulus (Mäesuusakool)

 

U16 poisid

Karl Sebastian Dremljuga (Mäesuusakool) / Lauris Opmanis (Virsotne) / Paul Nurk (Mäesuusakool)

 

Alexela Noorte Alpisarja lõppeb tuleval nädalavahetusel, 11. veebruaril Tallinnas,  Nõmme Lumepargis.

 

Info ja võistluste protokollid leiab Eesti Suusaliidu kodulehelt www.suusaliit.ee ja meie facebooki lehelt www.facebook.com/alpine-ski-team-Estonia

 

 

                                                                                                                  

, Telefon: E- mail:
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...