Juhan Luik
Mäesuusatamise rahvuskoondise liige

Uudised

Alexela alpisarja VI ja VII etapi tulemused Nõmmel

15.02.2017
Alexela alpisari Nõmmel

Alexela Noorte Alpisari 2017, VI ja VII etapp Nõmme Lumepargis, Tallinnas

Mäesuusatamise Alexela Noorte Alpisarja selle hooaja viimased etapid peeti Tallinnas, Nõmme Lumepargis laupäeval, 11 veebruaril  slaalomis. Alpisarja VI ja VII etappidel olid võistlustules vanuseklassid U10 kuni U14.

 

Tallinna ainus mäesuusakeskus Nõmmel tervitas lahkelt meie kõige väiksemaid mäesuusatajaid, U10 stardis oli selle sarja rekord arv lapsi

 

Alpisarja viimasel päeval selgusid sarja üldvõitjad kõigis vanuseklassides, U10-U16.

 

Tulemustega alustame Alexela Noorte Alpisarja üldvõitjatest (U10-U16 paremusjärjestus kolm parimat)

U10 tüdrukud

Emma Tammemägi (Väike Munamägi)

Kristella Vaikmäe (Tartu Slalom)

Maria Jürisaar (Tartu Slalom)

U10 poisid

Markus Mesila (Mäesuusakool)

Mikk Mesila (Mäesuusakool)

Erik Bergström (Mäesuusakool)

U12 tüdrukud

Paula Pütsepp (Mäesuusakool)

Brianna Mõttus (Väike Munamägi)

Anni Nurk (Mäesuusakool)

U12 poisid

Tregor Lunts (Nordiko / Nõmme Lumeakadeemia)

Silver Ostrat (Väike Munamägi)

Fred Järv (Väike Munamägi)

 

U14 tüdrukud

Kadi Vindi (Väike Munamägi)

Karola Punger (Mäesuusakool)

U14 poisid

Aleksander Luik (Nordiko / Nõmme Lumeakadeemia)

Laur Mägi (Tartu Slalom)

Robin Möller (Nordiko / Nõmme Lumeakadeemia)

U16 tüdrukud

Jane Paulus (Mäesuusakool)

Carmen Piho (Väike Munamägi)

Hanna Mägi (Tartu Slalom)

U16 poisid

Karl Sebastian Dremljuga (Mäesuusakool)

Erik Sume (Mäesuusakool)

Jasper Rufus Rytövaara (Nordiko / Nõmme Lumeakadeemia)


Alexela Noorte Alpisarja VI etapp slaalomis,  U10-U14 tulemused paremusjärjestuses:

U10 tüdrukud

Emma Tammemägi (V.Munamägi) / Kristella Vaikmäe (Tartu Slalom) / Mariann Zernant (Tartu Slalom)

U10 poisid

Markus Mesila  / Mikk Mesila / Erik Bergström (kõik klubist Mäesuusakool)

U12 tüdrukud

Paula Pütsepp (Mäesuusakool) / Brianna Mõttus (Väike Munamägi) / Anni Nurk (Mäesuusakool)

U12 poisid

Tregor Lunts (Nordiko) / Silver Ostrat (Väike Munamägi) / Kaarel Kannus (Nõmme Lumeakadeemia)

U14 Türdukud

Kadi Vindi (Väike Munamägi) / Karola Bunger (Mäesuusakool)

U14 poisid

Aleksander Luik (Nordiko) / Rasmus Mesila (Mäesuuakool) / Robin Möller (Nordiko)

 

Alexela Noorte Alpisari  VII etapp slaalomis, U10-U14 tulemused paremusjärjestuses

U10 Tüdrukud

Emma Tammemägi (V.Munamägi) / Kristella Vaikmäe (Tartu Slalom) / Hanka Mühlberg  (Tartu Slalom)

U10 poisid

Markus Mesila / Mikk Mesila / Erik Bergström (kõik poisid sõidavad klubis Mäesuusakool)

U12 tüdrukud

Paula Pütsepp (Mäesuusakool) / Brianna Mõttus (Väike Munamägi) / Anni Nurk (Mäesuusakool)

U12 poisid

Tregor Lunts (Nordiko) / Silver Ostrat (Väike Munamägi) / Kaarel Kannus (Nõmme Lumeakadeemia)

U14 tüdrukud

Karola Punger (Mäesuusakool) / Kadi Vindi (Väike Munamägi)

U14 poisid

Aleksander Luik (Nordiko) /Rasmus Mesila (Mäesuusakool) / Robin Möller (Nordiko)

Alexela Noorte Alpisarja korraldajad tänavad kõiki noori mäesuusatajaid ilusa ja sportliku võistluse eest.

Kindlasti soovime tänada ka kõikide klubide treenereid ja lapsevanemaid, kes aitasid kaasa võistluste läbiviimisele ja suur tänu lastesarja toetajatele: Alexela, Maiasmokk, Karums, Fischer, Toko, Silja Sport, Loodusinvest, Dermoshop.  

Soovime kõigile head mäesuusahooaja jätku ja Alpisarjas kohtume juba järgmisel hooajal.

Info ja võistluste protokollid leiab Eesti Suusaliidu kodulehelt www.suusaliit.ee ja meie facebooki lehelt www.facebook.com/alpine-ski-team-Estonia

, Telefon: E- mail:
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...