Juhan Luik
Mäesuusatamise rahvuskoondise liige

Uudised

Alexela Noorte Alpisarja III etapp Nõmme Lumepargis

03.02.2019
Alexela Noorte Alpisarja III etapp

Mäesuusatamise Alexela Noorte Alpisari jätkus sel nädalavahetusel Tallinnas Nõmme Lumepargis, millest on saanud aktiivsete eestvedajate jõul mitmekülgne talispordi keskus, kus igapäevaselt saab tegeleda nii mäesuusatamise, lumelaua kui ka suusahüpetega.  Käesoleval hooajal on valminud ka kolmas nõlv koos mitmete trikitamiseks mõeldud obstaaklitega, mis on positiivselt omaks võetud ka freestyle-suusatajate ning lumelaudurite poolt.

 

Alexela Noorte Alpisarja III etapil võisteldi vanuseklassides U8 kuni U16 ning selgitati välja parimad võistlejad slaalomis ning superslaalomis.  Rõõm oli näha nooremates vanuseklassides osalenud laste seas järjest kasvavat huvi mäesuusatamise vastu. Ka sel hooajal peetakse U8 vanuseklassis eraldi arvestust, kus peamine kriteerium on osavõtt. Palju julgust ja oskust nõudva ala puhul tunnustasime ning autasustasime kõiki väikeseid mäesuusatajaid, kes raja julgelt läbisid.

 

Tulemused SLAALOM

 

Tulemused SUPERSLAALOM

 

Korraldajate nimel täname kõiki võistlejaid. Meie eriline tänu kuulub vabatahtlikele lapsevanamatele ja toetajatele.

Võistlusele andsid hoogu: Alexela, Toko, Craft, Eesti Pagar, Saku, Nõmme Seikluspark, Pirita Seikluspark, Valgeranna seikluspark, Estrella Wakepark, Kellybar.

 

Aitäh ja kohtumiseni juba Kiviõli Seikluskeskuses Tuhamäel Alpisarja IV etapil 16.-17.veebruaril 2019, kus selgitatakse välja ka Eesti meisrid suurslaalomis (U10-U14) ja paralleelslaalomis (U10-U16).

 

, Telefon: E- mail:
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...