Uudised

Nädalavahetusel jätkusid Tärnabys noorte FIS võistlused

29.04.2019
Ingemartrofen 2019, paralleelslaalom

Mõlemad võistluspäevad algasid kirka päikesepaistega ning 20 soojakraadiga. Mägi oli ideaalses korras ning pidas vaatamata suurele sportlaste arvule kenasti võistluste lõpuni vastu.

Laupäeval võisteldi slaalomis. Eesti sportlastest näitasid parimaid tulemusi U12 vanuseklassi mäesuusatajad. Markus Mesila saavutas slaalomis 4.koha, Mikk Mesila 6.koha, Emma Tammemägi 9. ning Harri Tammemägi 12.koha. Ako Armin Raid tuli U14 vanuseklassi poistest tublile 16.kohale. Sama vanuseklassi tüdrukutest Paula Pütsepp 20. ning Brianna Mõttus 24.koht. Vanima vanuseklassi, ehk U16 poistest olid eestlaste tulemused järgnevad: Rasmus Mesila 26.koht, Tauri Jürisaar 27.koht ning Hans Markus Danilas 29.koht.

Pühapäeval lõpetati Ingemartrofen 2019 võistlused paralleelslaalomiga, kus finaalidesse mees-mehe vastu pääsesid iga vanuseklassi 16 parimat. U14 ja U16 vanuseklassist Eesti sportlased kahjuks eelsõitudest edasi ei pääsenud, küll aga kvalifitseerusid kõik U12 vanuseklassi võistlejad, seejuures Mikk Mesila päeva paremuselt 2.ajaga ja vend Markus Mesila 4.ajaga. Mõlemad poisid edestasid esimeses ringis oma vastaseid ning pääsesid edasi veerandfinaali, kus kahe sõidu summas tuli mõlemal tunnistada vastase ülinappi paremust. Tulemuseks 5.-8.koht. Emma ja Harri Tammemägi lõpetasid paralleelslaalomi mõlemad jagades 13.-16.kohta.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee