Tormis Laine
"Borrufa FIS Children“ U16 poiste vanuseklassis 3. koht

Uudised

Alexela Noorte Alpisari 2019/2020 alustas uut hooaega Rakvere Spordikeskuses 05.10.2019

07.10.2019

Nädalavahetusel toimunud Alexela Noorte Alpisarja I etapp Terasmees on andnud avapaugu 2019/20 mäesuusahooajale. Võistluse vormis läbiviidud üldfüüsiline test andis sportlastele ülevaate oma füüsilisest vormist ja on ühtlasi heaks indikaatoriks, et näha millistele harjutustele veel enne hooaega rõhku panna, et talve saabudes oleks keha võimeline sooritama parimaid pöördeid ja sõite.

Laupäeva hommikul kui korraldusmeeskond jõudis Rakvere Spordikeskusesse, ootas neid ees külm ja karge ilm, 3°C ja kohati sadas vihma ning rahet. Kiiresti võeti vastu otsus, et võimalikult palju alasid tuleb sooritada sisehallis. Tänu spordikeskuse ideaalsetele tingimustele oli võimalik peaaegu kõik rammukatsumised viia üle siseruumidesse. Ainukesteks välialadeks jäid 800m ja 3000m jooksud, mis osutusid sportlastele üsna raskeks katsumuseks. Õnneks on meie mäesuusatajad külma ilmaga harjunud ning tulemused olid väga head. 

Tulemused leiate siit: https://www.suusaliit.ee/et/mkalender?competition_id=658
 

Kokku võttis testist osa 40 sportlast ning abiks oli 12 lapsevanemat. Suur tänu kõikidele abilistele ja eriti suur tänu meie peasponsorile Alexelale ning Rakvere Spordikeskusele!
Kohtumiseni juba järgmisel Alexela etapil, mis toimub 01.02.2020 Nõmme Lumepargis, kus toimub jõukatsumine lumel.

, Telefon: E- mail:
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...