Juhan Luik
Mäesuusatamise rahvuskoondise liige

Uudised

Soomes Kia Ski Touril poodiumil 2 Eesti mäesuusatajat – vennad Mikk ja Markus Mesila

27.04.2021
Kia Ski Tour Suomutunturil - Markus Mesila 1.koht, Mikk Mesila 3.koht

Jätkuks eelmise nädala Ruka KIA SKI Touri edukatele tulemustele, kus Markus Mesila võitis Soome omavanuste noormeeste seas superslaalomi võistluse ning Mikk Mesila saavutas paralleelslaalomis 3.koha, jätkavad meie mäesuusatamise noortekoondise liikmed võistlemist 26.-29.aprillil viimasel KIA SKI Touri etapil Suomutunturil.

Eile Suomutunturil slaalomis mõlemal laskumisel parimat aega näidanud Markus Mesila tuli U14 vanuseklassis noormeeste võitjaks ning kaksikvend Mikk Mesila saavutas 3.koha.

Täna oli kavas taas slaalom, kus Markus lõpetas teisel kohal, Mikk neljandana.

Sel nädalal ootab meie sportlasi veel ees 2 starti suurslaalomis ja ühtlasi selgitatakse välja ka KIA SKI Touri üldvõitjad.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee