Mäesuusatamise rahvuskoondise liige

Uudised

Tormis Laine võitis Põhja-Ameerika kontinentaalkarikasarja etapi

29.02.2024

Tormis Laine võitis Kanadas Mont Ste-Maries toimunud Põhja-Ameerika kontinentaalkarikasarjas meeste suurslaalomi võistluse!

Suurslaalomis startis Tormis 27.veebruaril numbri alt 11, sõitis esimesel laskumisel paremuselt 9.aja (+0,52 sek), teisel laskumisel 2. aja (+0,09 sek) ja kahe laskumise summas tuli meeste suurslaalomi võitjaks ning teenis oma siiani parimad 19.89 FIS punkti suurslaalomis.

29.veebruaril oli Kanadas Mont Ste-Maries Põhja-Ameerika kontinentaalkarikasarjas kavas slaalom, kus Tormis oli taas poodiumil, saavutades teise koha ning taas oma parimad 17.63 FIS punkti slaalomis.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee