Uudised

Eesti Freestyle noortesarja II etapi raames laagrit EI TOIMU (16.02. Kiviõlis)

04.02.2019
2017. aasta laagrimeenutused Kiviõlist, kus grillimine-mäel chillimine venis päris hilisõhtusse

16.02.2019 Kiviõlis toimuva noortesarja etapi raames lastelaagreid osalejate vähesuse tõttu EI TOIMU.

Registreerimine teistesse laagritesse on jätkuvalt avatud!

 

Laste- ja noorte õppelaagrid toimuvad:

1.-3.02.2019  Nõmme Lumepark (linnalaagri vormis, ööbimiseta) R-P

15.-17.03.2019 Valgehobusemäe, R-P

29.-31.03.2019 Kiviõli R-P

Laagritesse registreerimine: andres@suusaliit.ee

 

Lisainfo https://www.suusaliit.ee/et/ll-noortesari

 

EESTI FREESTYLE NOORTESARJA ETAPID 2019:

03.02.2019  Nõmme / Tallinna Meistrivõistlused

16.02.2019  Kiviõli

17.03.2019  Valgehobuse (krossietapp)

30.03.2019  Kiviõli

 

Lastelaagrid toimuvad nädalavahetustel ning tasulises vormis. Ühe laagrivahetuse hinnaks on 109 eurot, sõltumata laagri toimumiskohast. Sama pere kahe või enama lapse osalemisel soodustust ei ole. Kõik laagrid toimuvad reede pärastlõunast pühapäeva õhtuni.

 

Laagri vältel toimub ka Eesti freestyle noortesarja etapp - slopestyle'i ehk pargisõidu võistlus. Lisaks võistlusele on lastel mitme mäepäeva vältel võimalus kvalifitseeritud treenerite käe all lumelauasõitu ja freestyle-suusatamist õppida, erinevaid harjutusi ja minivõistlusi kaasa teha ning erinevates (võimaluse korral ka tubastes) kõrvaltegevustes osaleda. Laagri vormis korraldus annab hea eelise teiste osalejatega tutvumiseks ja uute sõprade saamiseks. Laagri osalustasu tasub lapsevanem. Kiviõli ja Valgehobuse laagrid on koos ööbimistega, Nõmme laager toimub linnalaagri vormis. Osalejate toitlustus on tagatud igas laagris.

 

Laagrisse registreerumiseks palume saata e-mail andres@suusaliit.ee ja seejärel edastatakse juba täpsem registreerimise ja osalustasu maksmise juhend. E-maili saates palume ära märkida: 1.lapse nimi ja vanus, 2.laager, kus osaletakse, 3.spordiala (kas lumelaud või freestyle-suusk)

 

Laagrite ajakava pannakse ESL kodulehele üles vähemalt kuu enne vastava laagri toimumist. Ajakava ja muu kohta saab lisainfot küsida andres@suusaliit.ee

 

NB! Transpordi eest laagritesse ja tagasi vastutavad lapsevanemad.

 

 

NB! Juhime tähelepanu, et laagrites osalejate arv on vägagi piiratud – tagamaks vahetu ja professionaalse õppe meie treenerite käe all. Lumelaualaagrisse võetakse vastu max. 20 last, freestyle-suusatamise laagrisse max. 15 last. Lapsel peavad kaasas olema oma mäevarustus (lumelaud või suusad + saapad + kiiver ja korralikud mäeriided, kaks paari mäekindaid, mäesokid, soe pesu).

 

KIIVRI KANDMINE LAAGRIS JA VÕISTLUSTEL ON  KOHUSTUSLIK!

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.