Kus trennid toimuvad?

Kahevõistluse ja suusahüppe trennid noortele

 

 

Harjumaal Tallinnas Nõmme Suusaklubis ootavad trennidesse noori Juhan Lind ja Kaarel Piho. Juhan on noori kahevõistlejaid ja suusahüppajaid treeninud aastakümneid ning Kaarel on ise tegelenud noorest east saadik kahevõistlusega. Kontaktandmed: tel 501 5110 (Juhan Lind) ja tel 5622 2812 (Kaarel Piho)

 

 

 

 

Tartumaal Elvas Elva Suusaklubis treenib noori Andrus Ilves, kes on noortega tegelenud aastaid. Andrus on läbi aastate näinud ja panustanud, et lapsest sirguks sportlane. Andrus Ilvese pojad Kristjan ja Andreas Ilves on tänased Eesti kahevõistlejad. Kontaktandmed: tel 513 9336 (Andrus Ilves)

 

 

 
 
Valgamaal Otepääl Otepää Põhjakotkas treenivad kõiki suusahüpete ja kahevõistluse huvilisi Silver Eljand ja Karl-August Tiirmaa. Treener Silver Eljand on Otepääl tuntud kahevõistluse ja suusahüpete treener. Karl-August Tiirmaa on ise olnud mitmeid aastaid aktiivne sportlane kahevõistluse rahvusvahelisel areenil, kes täna vastutab Tehvandi Suusahüppemäe heaolu eest. Kontaktandmed: tel 553 4172 (Silver Eljand) ja 5648 7767 (Karl-August Tiirmaa)
 
 

 
 
Võrumaal Võrus Spordikoolis ja Andsumäe Suusaklubis treenib noori Olev Roots, kelle käe alt on sirgunud näiteks Kail ja Han Hendrik Piho, Martti Nõmme, Annemarii Bendi ja Triinu Hausenberg. Olev Rootsul on pikaajaline kogemus noorte ja laste treenimisel suusahüppemäel. Kontaktandmed: tel 5381 3243 (Olev Roots)
 
 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.