Kristjan Ilves
Eesti parim kahevõistleja alates 2016. aastast. 2023. a Planica talialade MM-i 4. koht.
Foto: Flawia Krawczyk
FIS Nordic Combined World Cup Seefeld (AUT) 2023

Uudised

Subaru Nordic ja Mariine Auto X Kristjan Ilves

21.03.2024
Foto: Karli Saul

Subaru Nordic ja Mariine Auto aitavad kahevõistlejal Kristjan Ilvesel teha tema sportlasteel jätkusuutlikke valikuid

Kahevõistleja Kristjan Ilvese teekonda toetab Subaru Nordic ja Mariine Auto kuni 2026. aastani. Kristjan elab ja treenib juba aastaid Norras. Tegu on riigiga, mis on tuntud eesrindliku ja jätkusuutliku transpordi edendamise osas. Nüüd astusid ka Subaru Nordic ja Mariine Auto koos Kristjaniga sammu edasi keskkonnahoidliku liikumisviisi suunas, sest alates märtsist 2024 sõidab Kristjan vajalikke sõite täiselektrilise Subaru Solterraga. 

 

 

AS Mariine Auto juhataja Toomas Saarelaid ütleb: „Subaru on alati olnud eesrindlik ja usume, et jätkusuutlik mõtteviis ning sammud keskkonnahoidliku maanteetranspordi suunas on tähtsad. Meie jaoks on oluline, et koos Kristjaniga saame olla eeskujuks teistele ja vajalikke samme ka päriselt ära teha!“

Subaru Nordic koos Mariine Autoga on olnud kahevõistluse suurtoetaja alates 2018. aastast, kui esimest korda allkirjastati koostööleping Eesti Suusaliiduga.

 

Fotod: Karli Saul

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.