EMV, naiste suusavahetusega sõit 2017 Tehvandil

Kalender

Periood  - 
Kuupäev Spordiala Võistlus Koht Kategooria
22.12 Murdmaasuusatamine

Alexela-Hawaii Express Noortesari I etapp 2019

Sprint
Tehvandi Spordikeskus, Eesti NoSu
23.12 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019

Mehed SVS 15+15km (FIS), Naised SVS 7,5+7,5km (FIS)
Tehvandi Spordikeskus, Eesti EMV
29.12 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019 U23/U20

Mehed U23 ÜS (FIS), Naised U23 ÜS (FIS), Mehed U20 ÜS (FIS), Naised U20 ÜS (FIS)
Tehvandi Spordikeskus, Eesti EMV
05.01 Murdmaasuusatamine

Alexela-Hawaii Express Noortesari II etapp 2019

Klassika
Jõulumäe Tervisespordikeskus, Eesti NoSu
12.01-13.01 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019 U23/U20/U18/U16

Mehed U20 Sprint (FIS), Naised U20 Sprint (FIS), Mehed U18 Sprint (FIS), Naised U18 Sprint (FIS), Mehed U16 Sprint (FIS), Naised U16 Sprint (FIS), Mehed U23 15km (FIS), Naised U23 10km (FIS), Mehed U20 10km (FIS), Naised U20 5km (FIS), Mehed U18 10km (FIS), Naised U18 5km (FIS), Mehed U16 10km (FIS), Naised U16 5km (FIS)
Tehvandi Spordikeskus, Eesti EMV
18.01-20.01 Murdmaasuusatamine

Otepää murdmaasuusatamise MK etapp

Sprindi võistlus hooldemeeskondadele (3x1km) 1 km KL, NAISED sprindi kvalifikatsioon KL 1,3, MEHED sprindi kvalifikatsioon KL 1,6, NAISED sprint ¼ finaal KL (5x6) 1,3, MEHED sprint ¼ finaal (5x6) KL, NAISED sprint ½ finaal (2x6) 1,3 KL, MEHED sprint ½ finaal (2x6) 1,6 KL, NAISED sprint finaal (1x6) 1,3 km KL, MEHED sprint finaal (1x6) 1,6 km KL, Harrastajate MK (3x1km) / 1 km KL, NAISED 10 km KL, MEHED 15 km KL
Otepää, Tehvandi, Eesti MK
19.01 Murdmaasuusatamine

Pärnumaa SuusaSõit 2019

Maraton
Jõulumäe Tervisespordikeskus, Eesti MA
20.01 Lumelaud, Mäesuusatamine, Murdmaasuusatamine

FIS World Snow Day Valgehobuse 2019

Lumelauasport, Mäesuusatamine, Murdmaasuusatamine
Valgehobuse, Albu, Eesti EMS
20.01 Murdmaasuusatamine

FIS World Snow Day Tartu 2019

Murdmaasuusatamine
Tähtvere spordipark, Eesti EMS
25.01-27.01 Kahevõistlus, Suusahüpped, Murdmaasuusatamine

Põhjamaade Noorte Meistrivõistlused 2019

Kahevõistlus, Suusahüpped, Murdmaasuusatamine
Otepää, Eesti EMS
26.01 Murdmaasuusatamine

34. Viru Maraton

Maraton 42km, Poolmaraton 22km
Mõedaku Spordibaas, Eesti MA
02.02 Murdmaasuusatamine

21. Tamsalu-Neeruti Maraton

Maraton 46km, Poolmaraton 25km
Tamsalu, Eesti MA
02.02-03.02 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019

Mehed Sprint (FIS), Naised Sprint (FIS), Mehed 15km (FIS), Naised 10km (FIS), Mehed U23 15km (FIS), Naised U23 10k (FIS), Mehed U20 15km (FIS), Naised U20 10km (FIS), Mehed U18 10km (FIS), Naised U18 5km (FIS), Mehed U16 10km (FIS), Naised U16 5km (FIS)
Tehvandi Spordikeskus, Eesti EMV
09.02 Murdmaasuusatamine

21. Tallinna Suusamaraton

Maraton 38km, Poolmaraton 19km
Kõrvemaa Suusa- ja Matkakeskus, Eesti MA
10.02 Murdmaasuusatamine

Alexela-Hawaii Express Noortesari III etapp 2019

Suusakross
Mammaste, Eesti NoSu
15.02 Murdmaasuusatamine

Harjumaa koolidevahelised võistlused teatesuusatamises

Vabatehnika
Kõrvemaa matka- ja suusakeskus, Eesti EMS
16.02 Murdmaasuusatamine

Harjumaa meistrivõistlused murdmaasuusatamise

1,5 ; 3 ; 5 ja 10 km
Kõrvemaa matka- ja suusakeskus, Eesti EMS
17.02 Murdmaasuusatamine

46. Tartu Maraton

Maraton 63km, Poolmaraton 31km
Otepää-Elva, Eesti MA
23.02 Murdmaasuusatamine

21. Alutaguse Maraton

Maraton 44km, Poolamaraton 22km
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus, Eesti MA
27.02 Murdmaasuusatamine

Alexela-Hawaii Express Noortesari IV etapp 2019

Ühistardid
Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus, Eesti NoSu
02.03-03.03 Murdmaasuusatamine

44. Haanja Maraton

Maraton 42km, Poolmaraton 22km
Haanja, Eesti MA
06.03 Murdmaasuusatamine

Eesti Koolispordi Liidu suusatamisvõistlused

1-12. klassid
Haanja Suusakeskus, Eesti EMS
09.03-10.03 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019

Mehed U20 ÜS, Naised U20 ÜS, Mehed U18 ÜS, Naised U18 ÜS, Mehed U16 ÜS, Naised U16 ÜS, Mehed U14 ÜS, Naised U14 ÜS, Teatesõit Mehed U20, Teatesõit Naised U20, Teatesõit Mehed U18, Teatesõit Naised U18, Teatesõit Mehed U16, Teatesõit Naised U16, Teatesõit Mehed U14, Teatesõit Naised U14
Haanja, Eesti EMV
16.03 Murdmaasuusatamine

Alexela-Hawaii Express Noortesari V etapp 2019

Vabatehnika
Lähte, Eesti NoSu
16.03 Murdmaasuusatamine

II Valgehobusemäe Teatemaraton

Teatemaraton
Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus, Eesti EMS
17.03 Murdmaasuusatamine

Jaak Mae auhinnavõistlus 2019 (FIS)

Mehed 10km KL (FIS), Naised 5km KL (FIS)
Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus, Eesti EMS
22.03-24.03 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019

Mehed Sprinditeade, Naised Sprinditeade, Mehed U20 Sprinditeade, Naised U20 Sprinditeade, Mehed U18 Sprinditeade, Naised U18 Sprinditeade, Mehed Teatesõit, Naised Teatesõit, Mehed/M23 50km, Naised/N23 30km
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus, Eesti EMV
23.03 Murdmaasuusatamine

Eesti Seeniorsportlastee 2019a. MV murdmaasuusatamises

3km/6km/9km
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus, Eesti EMV
, Telefon: E- mail:
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...