Annemarii Bendi
Eesti esimene naissuusahüppaja, kes saavutas koha suusahüppajate kontinentaalkarikasarjas 30. parema seas (2021)
Foto: Joacim Bjoreng

Uudised

Kahevõistluse ja suusahüpete treenerite kutseeksam 4.09.2019

22.08.2019

Kahevõistluse ja suusahüpete treenerite kutseeksam toimub 4. septembril 2019 Eesti Suusaliidu büroos aadressil Sõjakooli 10-305, Tallinn. 

Palun klubijuhtidel jagada infot oma suusatreeneritele.

 

Info http://www.sport.ee/et/treenerid (liigu allapoole, väljakuulutatud kutseandmised). 

Oodatud on kõikide tasemete treenerikutsete uued taotlejad, taastaotlejad ja kõik treenerid, kelle kehtiv kutse aastal 2019 aegub.

 

Palume pöörata tähelepanu asjaolule, et nii taotlemisel kui taastaotlemisel on vaja esitada täiendkoolituse tunnistused ja esmaabi 16h baaskoolituse tunnistus (juhul kui see on läbitud rohkem kui 3 aastat tagasi on vajalik esitada ka esmaabi täiendkoolituse tunnistus 6-8h mahus).

Eksamile registreerumise tähtaeg on 1. september 2019, registreeruda ja dokumente esitada saab ainult Eesti Spordiregistri kaudu aadressil https://www.spordiregister.ee/admin/

Dokumentide õigsust ja koolituste vastavust kontrollib ainult Spordikoolituse ja -Teabe SA.

Hilisem dokumentide esitamine ei ole võimalik!

 

Palun kindlasti tutvuda ka treenerikutse korduma kippuvate küsimustega kogu treenerikutse omandamise protsessi kohta,  mis kehtivad kõikidele ESL spordialadele.

Kogu info eksamite korralduse, vajalike dokumentide, registreerumise ja muu kohta siin  https://www.suusaliit.ee/et/treenerikutsekkk

Kui vajad abi või sul on küsimusi, palun kirjuta kerstin@suusaliit.ee 

Treenerieksami sooritamisel või kutsetaseme tõstmisel on vajalik kaasa võtta oma sülearvuti! Sama taseme taastaotlejatega toimub kohapeal vaid vestlus.

 

Enne eksamile tulekut tuleb tasuda kutse omistamise tasu, tasumäärad ja rekvisiidid leiad siit https://www.suusaliit.ee/et/treenerikutsekkk

Maksekorralduse koopia palume kindlasti üles laadida eksamitaotluse juurde!

 

Palume treeneritel pöörata erilist tähelepanu oma treenerikutse aegumise kuupäevale. Kutse kehtivusaega saad kontrollida siit https://www.spordiregister.ee/treeneriteregister/index.php?spordiala=114

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.