Liikmesklubid

Nimi Registrikood Aadress Kontaktisik

A2K Spordiklubi

80338581 Papiniidu 5, Pärnu Kaupo Koplus

Aegviidu Spordiklubi

80296701 Kosenõmme 8, Aegviidu Riivo Noor

Äkke Suusaklubi

80229047 Kangelaste 23 - 17, Narva Vladimir Všivtsev

Alutaguse Suusaklubi

80069081 Illuka küla, Illuka vald Janek Vallimäe

Ambla Spordiklubi

80085996 Piibe mnt. 21, Aravete Reimo Kaasiku

Andsumäe Suusaklubi

80357785 Hallamäe, Meeliku küla Olev Roots

Avinurme Suusaklubi

80274295 Männiku 8 , Avinurme Maive Tooming

Eesti Spordiselts "Põhjakotkas"

80080734 Roheline aas 13, Tallinn Mart Edur

Eesti Worldloppeti klubi

80187136 Raadiku 4 - 41, Tallinn Viljar Teder

Elva Suusaklubi

80139965 Puiestee 2, Elva Rein Pedaja

Haanja Suusaklubi

80072151 Haanja vald Aare Eiche

Järva - Jaani Ratta - ja Suusaklubi

80360572 Järva - Jaani, Järva - Jaani Teet Kallakmaa

Kelly & Henry Sildaru Suusaklubi MTÜ

80371348 Tallinn Tõnis Sildaru

KF Suusaklubi

80351392 Aia 3, Sõmeru Kelli Floren

Kiviõli Suusaklubi

80175417 Viru 7 - 61, Kiviõli Viktor Kaurson

Klubi SWB

80111251 Kuusiku 11a, Tabasalu Karel Kangro

Klubi Tartu Maraton

80037038 Laulupeo pst.25, Tartu Indrek Kelk

Koidu Suusaklubi

80251153 Nõuma, Vanamõisa küla Andres Laineste

Kolgaküla Spordiklubi RADA

80040812 Kolgaküla küla, Kuusalu vald Helges Mändmets

Kuningamäe Spordiklubi

8036515 Heki 1, Kamari Vaike Niklus

Mäesuusaklubi Väike - Munamägi

80068733 Lipuväljak a, Otepää Peeter Siim

MTÜ A.B.G Westliches Mittelgebirge

80376400 Tehvandi 3, Otepää Jaanus Mägi

MTÜ Alpijärelkasv

80229596 Linda 8 - 2, Tartu Mati Pütsepp

MTÜ BX Klubi

80341755 Kadaka 11, Otepää Priit Paalo

MTÜ EST2018

80261890 Mooni 42a - 6, Tallinn Aivar Virro

MTÜ Estoloppet

80375702 Rakvere tee 7 - 14, Kadrina Robert Peets

MTÜ Karupesa Team

80321379 Kalda 24, Otepää Tanel Ojaste

MTÜ Lumelauakool

80408614 Kokka, Pullevere küla Mark Ubaleht

MTÜ Männikumägi

80008798 Paide mnt. 34, Tapa Kuno Rooba

MTÜ Nõmme Lumeakadeemia

80350275 Liiviku 4, Tallinn Kadri - Mai Kuldkepp

MTÜ Rapla X- Perience Team

80235527 Mahlamäe 4 - 19, Rapla Margus Maltsar

MTÜ RR Suusaklubi

80385379 Lasteaia 1- 7, Aravete Raido Rohi

MTÜ Skisport

80385273 Vabaõhumuuseumi 43, Tallinn Jaak Luik

MTÜ Sparta Spordiselts

80272741 Pärnu mnt. 139c, Tallinn Mart Kajari

MTÜ Spordiklubi CFC

80172726 Rummu tee 3, Tallinn Hjalmar Konno

MTÜ Spordiklubi Exsequor

80383593 Pikk 2 - 14, Tartu Liina Vaher

MTÜ SÜ Taevatäht

80165301 Jüri 32a, Võru Aigar Piho

MTÜ Surfhouse Team

80389532 Pronksi 7/9, Tallinn Ivo Musting

MTÜ Suusahullud

80317739 Laulupeo pst.25, Tartu Vahur Teppan

MTÜ Tartu Lumelauakool

80373070 Aroonia 3, Tartu Kaspar Grigorjev

MTÜ Tartu Slalom

80342401 Olevi tee 2, Tartu Üllar Koni

MTÜ Treeningpartner

80370573 Tartu mnt.43/1, Tallinn Andre Abner

Nõmme Spordiklubi

80140599 Külmallika 15a, Tallinn Juhan Anupõld

Nõmme Suusaklubi

80048713 Vana - Mustamäe 16, Tallinn Juhan Lind

Otepää Spordiklubi

80084940 Lipuväljak 13, Otepää Arvo Saal

RK Ebavere Suusaklubi

80183339 Pikk 7, Väike - Maarja Maris Kaarjärv

Sakala Suusaklubi

80362562 Vaksali 4, Viljandi Katrin Mauring

Saku Suusaklubi

80010745 Teaduse 1, Saku Paavo Nael

Saue Spordiklubi

80322901 Sooja 1, Saue Marko Pruus

Sillamäe Suusaklubi

80129044 Kesk 30, Sillamäe Aleksander Gorodnitšev

Šmigunide Suusaklubi

80011874 Pärnu mnt. 139D1, Tallinn Kristjan - Thor Vähi

Spordiklubi Albe Team

80151693 Rajapere 18, Tallinn Kert Keskpaik

Spordiklubi Järve

80145474 Katse 2, Kohtla - Järve Piret Niglas

Spordiklubi Mäesuusakool

80194125 Koidula 13 - 1, Tartu Nils Kroon

Spordiklubi Nordiko

80000066 Paldiski mnt. 20/22, Tallinn Jüri Oprja

Spordiklubi Rakke

80113600 Simuna tee 10, Rakke Enno Eilo

Spordiklubi Serviti

80072344 Mammaste 6 - 5, Põlva Arne Tilk

Spordiklubi Suusavägi

80346681 Metsa 3, Loksa Erti Paalberg

Spordiklubi Vargamäe

80127619 Albu Merike Nuiamäe

Spordiürituste korraldamise klubi

80140548 Pärnu mnt. 142a, Tallinn Renna Järvalt

Suusa - ja lumelauakool MTÜ

80336317 Vana - Kalamaja 34 - 19, Tallinn Eero Järviste

Suusaklubi "Jõulu"

80065611 Laine 8 - 9, Pärnu Eeri Tammik

Suusaklubi Margus

80152681 Sälliku küla, Iisaku vald Margus Rajas

Suusaklubi Sula

80011911 Tooma 1, Palivere Juhan Lukk

Suusaklubi Telemark

80145574 Kastani 12, Rakvere Hillar Hein

Tamsalu AO Suusaklubi

80128369 Ääsi 9, Tamsalu Kaili Ots

Tartu Suusaklubi

80093539 Kreutzwaldi 3, Tartu Kerstin Margus

Tartu valla Spordikool

75033537 Haava 6, Kõrveküla Ago Vahtra

Ülenurme Gümnaasiumi Spordiklubi

80093168 Tartu mnt 5 , Ülenurme vald Elar Ploomipuu

Vaguli Spordiklubi

80343317 Karja 2 - 10, Parksepa Virgo Vagul

Vastseliina Spordiklubi

80093412 Võidu 1b, Vastseliina Vello Uiboupin

Viljandi Suusaklubi

80058166 Vaksali 4, Viljandi Tiit Tammemäe

Võru Suusaklubi

80072841 Vabaduse 2 - 53, Võru Hille Saarepuu
Eesti Suusaliit Lõõtsa 8, Tallinn, 11 415 Telefon: + 372 603 15 16 Fax: + 372 603 15 18 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...