Tähtpäevad

01.01
Rauno Avel
Murdmaasuusataja, noorte ja juunioride koondise liige 2006-2009
02.01
Eve Tammemäe
Viljandi suusatreener, Bergmanide suusadünastia jätkaja
02.01
Elmar Põder
endine Saarepeedi suusatreener
03.01
Katrin Mauring- Kivistik
Murdmaasuusataja, Eesti meister aastal 1993
04.01
Karl Mustjõgi
Kahevõistleja, Harju Elekter Team liige aastast 2010
05.01
Jaak Luik
Suusahüppaja, kahevõistleja
05.01
Ülle Lindus
Keila suusatreener kuni aastani 2010
05.01
Tiiu Nurmberg
Mäesuusataja, Eesti koondislane aastatel 2003-2010, osalenud 2006 ja 2010.aasta Taliolümpial
06.01
Kaarin Reintam (Saar)
Murdmaasuusataja, Eesti koondislane aastatel 1980-1986, Eesti meister aastal 1983 teatesuusatamises ja 1986 individuaalselt ning teatesuusatamises
08.01
Mart Edur
Sporditegelane ja pedagoog, "Põhjakotkas" spordikooli direktor aastatel 2000-2011
08.01
Raul Seema
Murdmaasuusataja, Eesti noortekoondise liige 1994-1996, murdmaakoondise hooldemeeskonna liige
08.01
Ergo Kelder
Murdmaasuusataja, Eesti Telefoni Järelkasvukoondise liige 2002-2004
09.01
Aivo Liksor
Eesti Wordloppeti klubi juhatuse liige, mitmekordne Worldloppeti master
10.01
Tatjana Mannima
Murdmaasuusataja, Eesti koondislane aastast 2000, osalenud 2006 ja 2010.aasta Taliolümpial, Eesti parim naissuusataja 2008, 2015, FIS Marathon Cup võitja 2013 ja 2015
13.01
Raido Ränkel
Murdmaasuusataja, noortekoondise liige aastast 2006, Nordecon juunioride koondise liige 2008-2010, Merko Team järelkasvukoondise liige aastast 2010, rahvuskoondise liige aastast 2011, osales 2014 .aasta taliolümpial
16.01
Tartu Maraton
16. jaanuaril 1960 anti Tartu südalinnas start esimesele Tartu-Kääriku suusamatkale
17.01
Ene Aigro
Murdmaasuusataja, Eesti meister aastatel 1985 ja 1996, Tartu Maratoni võitja 1993 ja 1995, aastast 2011 Puka kooli suusatreener
17.01
Tõnis Luik
Mäesuusataja, parim noor mäesuusataja 2008-2010, juunioride koondise liige 2010-2015, rahvuskoondise liige aastast 2015
17.01
Aleksander Maslennikov
Murdmaasuusataja, noortekoondise liige 2007-2009, Nordecon juunioride koondise liige 2009-2010, Merko Team Järelkasvukoondise liige 2011-2013
18.01
Toomas Tiru
Kahevõistleja, Eesti meister aastal 1991, osalenud 1992.aasta Albertville OM-il
18.01
Avati Tehvandi HS100 hüppemägi
2008.a avati Tehvandi HS100 suusamägi
19.01
Hillar Hein
Suusahüppaja, kahevõistleja, endine suusahüppekoondise peatreener
20.01
Mats Piho
Suusahüppaja, Eesti koondislane 2008-2011, parim noor 2006 ja 2007, parim juunior 2008
21.01
Indrek Kelk
Klubi Tartu Maraton direktor, Eesti Kultuurkapitali kehakultuuri- ja spordi sihtkapitali nõukogu liige 2010-2012
21.01
Peep Kivil
Alutaguse suusatreener
22.01
Rene Alberi
Avinurme suusatreener kuni aastani 2011
22.01
Rauno Loit
Kahevõistleja
23.01
Raul Olle
Eesti Suusaliidu murdmaasuusatamise spordidirektor 2007-2015, 2000.aasta Vasaloppeti võitja, 200.aasta Worldloppeti sarja võitja, 3-kordne Tartu Maratoni võitja, aastatel 1986-2007 võistles Eesti koondises
25.01
Maaja Laasik
Murdmaasuusataja, pikaaegne Otepää spordikooli treener ja õpetaja
26.01
Mikk Hein
Suusahüppaja, võistluste sekretär
27.01
Epp Paal
Klubi Tartu Maraton büroo juhataja kuni aastani 2011, aastast 2012 FIS Worldloppeti maratonisarja tegevjuht
27.01
Robin Kütt
Kahevõistleja, Harju Elekter Team liige 2010-2012
28.01
Paul Vaard
murdmaasuusataja, Eesti meistrivõistluste medaliomanik aastatel 1979-1985
29.01
Agnes Levandi - Adamson
suusataja,mitmekordne Eesti meister murdmaasuusatamises, medaliomanik mäesuusatamises, kauaaegne suusapedagoog TPedI-s ja Tallinna meditsiinikoolis
30.01
Valeri Zelentsov
Murdmaasuusataja,1971.aastal NL meister, 15-kordne Eesti meister aastatel 1958-1971
30.01
Mark Duubas
Lumelaudur, Eesti koondise liige Big Airis aastatel 2003-2009, Eesti parim lumelaudur 2009
31.01
Regina Oja
Murdmaasuusataja, noortekoondise liige 2010-2012
Eesti Suusaliit Lõõtsa 8, Tallinn, 11 415 Telefon: + 372 603 15 16 Fax: + 372 603 15 18 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...