Tähtpäevad

01.08
Aet Nurk
Klubi Tartu Maraton sekretariaadi juht
03.08
Kaspar Kokk
Murdmaasuusataja, rahvuskoondise liige aastatel 2005-2011, osalenud 2006. ja 2010.aasta Taliolümpial ning 2005, 2007, 2009.aastal MM-il, Eesti Suusaliidu juhatuse liige alates juuni 2015
04.08
Anneli Tilk
Põlva suusatreener
05.08
Ilmar Udam
Murdmaasuusataja
06.08
Kadri Parts
Haanja suusatreener
06.08
Tormis Laine
Mäesuusataja, juunioride koondise liige
07.08
Meelis Albert
Murdmaasuusataja, endine Šmigun Teami massöör-füsioterapeut
07.08
Kadri Pihla
Lumelaudur, rahvuskoondise liige aastast 2006, osalenud 2005, 2007, 2009 ja 2011 MM-idel, Eesti parim lumelaudur 2006-2012
07.08
Heiko Heitur
Suusahüppaja, võistluste kommentaator
07.08
Kristiina Haikara
Murdmaasuusataja, noortekoondise liige 2009-2012, Nordecon teami liige 2012-2013, 2013.aasta parim naisjuunior
09.08
Martti Nõmme
Suusahüppaja, Rahvuskoondise liige aastast 2010, osales 2013. ja 2015.aasta MM-il, parima suusahüppaja 2015 ja 2016
09.08
Külli Hallik - Mäesoo
Nõmme spordiklubi murdmaasuusatamise treener aastast 1993, mitmekordne Eesti meister ja medaliomanik aastatel 1974-1981
09.08
Martti Rell
Murdmaasuusataja, noortekoondise liige 2010-2012, Nordecon teami liige aastast 2012-2014
11.08
Silver Eljand
Suusahüppaja, kahevõistleja, Otepää teenekas noortetreener
11.08
Ago Markvardt
Endine kahevõistleja, osalenud 1992, 1994, 1998.aasta Taliolümpial, 1991.aastal NL koondises MM-il, 1993, 1995, 1997.aastal MM-il, Eesti parim meessportlane aastal 1994, 1994.aasta parima võistkonna liige
11.08
Lauri Rannama
Murdmaasuusatamise rahvuskoondise massöör-füsioterapeut aastatel 2004-2011
12.08
Tiit Pekk
murdmaasuusataja, suusasporditegelane, FIS-i maailma-ja kontinentaalkarika alakomitee liige aastatel 1999-2011, esimees 2001-2011, FIS-i TD aastast 2001, ESL juhatuse liige 1999-2002 ja 2007-2008
13.08
Mihkel Tarm
Suusahüppaja, kahevõistleja, kohtunik
13.08
Karl Laasik
Murdmaasuusataja, Nordecon Team liige 2010-2012
14.08
Mario Visnap
Lumelaudur, rahvuskoondise liige aastast 2005, aasta parim lumelaudur 2005-2009, 2011 ja 2013, osalenud 2005, 2007, 2009 ja 2013.aasta MM-idel
14.08
Tuule Laine
Mäesuusataja, noortekoondise liige
19.08
Tõnu Pekk
Suusaliidu juhatuse liige 2002 - 2005
20.08
Els - Brett Heinsoo
CFC Jaak Mae suusakooli treener
24.08
Aita Pääsuke
pikaaegne Nõmme suusatreener aastast 1972, Kaija Parve esimene treener
24.08
Eha Suija - Abel
murdmaasuusataja, mitmekordne Eesti meister ja medaliomanik aastatel 1962-1967, Tartu maratoni parim naissuusataja 1967
27.08
Joe Tikenberg
Suusahüppaja, aktivist
28.08
Kelly Vainlo
Murdmaasuusataja, noortekoondise liige aastast 2011, parim noor murdmaasuusataja 2013
29.08
Morten Priks
Murdmaasuusataja, noortekoondise liige 2007-2008, Nordecon teami liige 2009-2010, Merko teami liige 2010-2011
Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...