Võistlused

Periood  - 
Kuupäev Spordiala Võistlus Koht Kategooria
24.11-26.11 Murdmaasuusatamine

Ruka MK

Sprint KL, 10/15 km KL, 10/15 km V
Ruka, Soome, Eesti MK
02.12-03.12 Murdmaasuusatamine

Lillehammer MK

Sprint KL, SVS (7,5+7,5 ja 15+15)
Lillehammer, Norra, Eesti MK
09.12-10.12 Murdmaasuusatamine

Davos MK

Sprint F, 10/15 km V
Davos, Šveits, Eesti MK
15.12-17.12 Murdmaasuusatamine

Scandinaavia CUP FIN

Sprint KL, 10/15 Vaba, 10/15 KL
Voukatti, Eesti SC
16.12-17.12 Murdmaasuusatamine

Toblach MK

10/15KL, 10/15 Vaba
Toblach, Itaalia, Eesti MK
22.12 Murdmaasuusatamine

Swedbank- Hawaii Express noortesari I etapp

1 km V N11, 1 km V M11, 1 km V N12, 1 km V M12, 2 km V N13, 2 km V M13, 2 km V N14, 2 km V M14, 3 km V N16, 3 km V M16, 3 km V N18, 5 km V M18, 5 km V N20, 7,5 km V M20, 5 km V N23, 7,5 km V M23
Jõulumäe Tervisespordikeskus, Eesti NoSu
30.12 Kahevõistlus, Suusahüpped

Otepää, NKS V etapp

kahevõistlus, suusahüpped
Otepää Apteekrimäe, Eesti EMS
30.12-01.01 Murdmaasuusatamine

Tour De Ski Lenzerheide

SprintV, 10/15km KL, 10/15 km V
Lenzerheide, Šveits, Eesti MK
03.01-04.01 Murdmaasuusatamine

Tour De Ski Oberstdorf

Sprint KL, 10/15km V
Oberstdorf, Saksamaa , Eesti MK
05.01-07.01 Murdmaasuusatamine

Scandinaavia CUP SWE

10/15 Vaba, Sprint KL, 20/30 ÜS
Rootsi, Eesti SC
06.01-07.01 Murdmaasuusatamine

Tour De Ski Val Di Fiemme

10/15km KL, Final climb
Val Di Fiemme, Itaalia, Eesti MK
06.01-07.01 Kahevõistlus

Otepää Maailmakarikaetapp

10 km Gundersen, 2 x 7,5 km Team Sprint
Otepää, Eesti, Eesti MK
06.01-07.01 Kahevõistlus

Otepää Naiste Kontinentaalkarikasari

5 km Gundersen, 5 km Gundersen
Otepää, Eesti, Eesti SC
07.01 Murdmaasuusatamine

Eesti Noorte- ja Juunioride Meistrivõistlused (Põhjamaade Noorte MV katsev., Juuniorde MM katsev.)

5 km KL N16, 10 km KL M16, 5 km KL N18, 10 km KL M18, 5 km KL N20, 10 km KL M20
Mammaste Tervisespordikeskus, Eesti EMV
10.01-11.01 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused

Sprint KL N23, Sprint KL M23, Sprint KL N, Sprint KL M, 10 km V N23, 15 km V M23, 10 km V N, 15 km V M
Otepää, Eesti EMV
13.01-14.01 Mäesuusatamine

Alexela Noorte Alpisari I - III võistlus / Eesti noorte MV 2018

2x GS, PSL
Kiviõli, Eesti EMV
13.01 Murdmaasuusatamine

Eesti Noorte- ja Juunioride Meistrivõistlused (Põhjamaade Noorte MV katsev., Juuniorde MM katsev.)

Sprint V N20, Sprint V M20, Sprint V N23, Sprint V M23, Sprint V N, Sprint V M
Otepää, Eesti EMV
13.01-14.01 Murdmaasuusatamine

Dresden MK

Sprint Vaba, Teate Sprint Vaba
Dresden, Saksamaa, Eesti MK
14.01  

Eesti Meistrivõistlused ja Juunioride Meistrivõistlused (Juuniorde MM katsev.)

Otepää, Eesti EMV
17.01-27.01 Murdmaasuusatamine

Masters World Cup 2018

Class 01-12
Minneapolis, USA, Eesti MM
20.01 Murdmaasuusatamine

Swedbank- Hawaii Express noortesari II etapp

Sprint N11, Sprint M11, Sprint N12, Sprint M12, Sprint N13, Sprint M13, Sprint N14, Sprint M14, Sprint N16, Sprint M16, Sprint N18, Sprint M18, Sprint N20, Sprint M20, Sprint N23, Sprint M23
Mammaste Tervisespordikeskus, Eesti NoSu
20.01-21.01 Murdmaasuusatamine

Planica MK

Sprint KL, 10/15km KL
Planica, Sloveenia , Eesti MK
20.01 Kahevõistlus, Suusahüpped

Võru, NKS VI etapp

kahevõistlus, suusahüpped
Võru, Andsumäe, Eesti EMS
21.01 Lumelaud, Freestyle suusatamine

FIS World Snow Day 2018 @Kiviõli

Lumelauasport, Freestyle-suusatamine
Kiviõli, Eesti EMS
21.01 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Eesti Freestyle Noortesarja I etapp 2018

Lumelaud (slopestyle), Freestyle-suusatamine (slopestyle)
Kiviõli, Eesti EMS
21.01 Lumelaud, Freestyle suusatamine

FIS World Snow Day 2018 @Nõmme

Lumelaud, Freestyle-suusatamine
Nõmme, Tallinn, Eesti EMS
21.01 Lumelaud, Freestyle suusatamine

FIS World Snow Day 2018 @Kuutsemäe

Lumelauasport, Freestyle-suusatamine
Kuutsemäe, Eesti EMS
21.01 Murdmaasuusatamine

FIS World Snow Day 2018 @Tartu

Minivõistlused, mängud, tasuta murdmaasuusatunnid
Tartu Tähtvere Spordipark, Eesti EMS
21.01 Lumelaud, Murdmaasuusatamine

FIS World Snow Day 2018@Valgehobusemäe

Lumelauasport, Murdmaasuusatamine
Valgehobusemäe, Järvamaa, Eesti EMS
26.01-28.01 Murdmaasuusatamine

Põhjamaade Noorte MV

SP, 5/10km KL ning teade
Soome , Eesti SC
27.01 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Slopestyle EMV 2018

Lumelaud (pargisõit), Freestyle-suusatamine (pargisõit)
Kuutsemäe, Eesti EMV
27.01-28.01 Murdmaasuusatamine

Seefeld MK

Sprint vaba, 10/15km vaba
Seefeld, Austria, Eesti MK
27.01-03.02 Murdmaasuusatamine

Juunioride Maailmameistrivõistlused

U20 ja U 23 Sprint F, distants CL, SVS ja teade
Goms,Šveits, Eesti MM
02.02 Murdmaasuusatamine

Harjumaa koolidevahelised võistlused teatesuusatamises

Distants
Kõrvemaa matka- ja suusakeskus, Eesti EMS
03.02 Suusahüpped, Kahevõistlus

Elva, NKS VII etapp

Suusahüpped, Kahevõistlus
Elva, Eesti EMS
03.02 Mäesuusatamine

Alexela Noorte Alpisari IV-V võistlus / Eesti noorte MV 2018

SL, SuSL
Munakas, Eesti EMV
03.02 Murdmaasuusatamine

Harjumaa meistrivõistlused murdmaasuusatamises

1,5 ; 3 ; 5 ja 10 km
Kõrvemaa matka- ja suusakeskus, Eesti EMS
04.02 Murdmaasuusatamine

20. TAMSALU-NEERUTI MARATON

Põhidistants 45km, Lühidistants 21km
Tamsalu, Eesti MA
08.02-26.02  

Olümpiamängud PyeongChang

PyeongChang, Lõuna-Korea, Eesti OM
10.02 Murdmaasuusatamine

Swedbank- Hawaii Express noortesari III etapp

1 km KL N11, 2 km KL M11, 1 km KL N12, 2 km KL M12, 2 km KL N13, 3 km KL M13, 2 km KL N14, 3 km KL M14, 3 km KL N16, 5 km KL M16, 5 km KL N18, 10 km KL M18, 5 km KL N20, 10 km KL M20, 5 km KL N23, 10 km KL M23
Aravete, Eesti NoSu
10.02 Murdmaasuusatamine

20. ALUTAGUSE MARATON

44 km, 22 km
Alutaguse, Eesti MA
11.02 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Eesti Freestyle Noortesarja II etapp 2018

Lumelaud (slopestyle), Freestyle-suusatamine (slopestyle)
Nõmme, Tallinn, Eesti EMS
11.02 Mäesuusatamine

Valgamaa meistrivõistlused 2018

SL, GS
Munakas, Eesti EMS
17.02 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Big Air EMV 2018

BA lumelaud, BA freestyle-suusatamine
Kiviõli, Eesti EMV
17.02 Mäesuusatamine

Alexela Noorte Alpisari VI-VII võistlus 2018

2xSL
Nõmme, Eesti EMS
18.02 Murdmaasuusatamine

45. TARTU MARATON

63 km, 31 km
Otepää-Elva, Eesti MA
23.02 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Nõmme Slopestyle 2018

Lumelaud (slopestyle), Freestyle-suusatamine (slopestyle)
Nõmme, Tallinn, Eesti EMS
23.02-25.02 Murdmaasuusatamine

Scandinaavia CUP NOR

Sprint vaba, 10/15 KL, 10/15 Vaba
Trondheim, Norra, Eesti SC
25.02 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Paluküla Lumelaud 2018

Lumelauasport (pargisõit), Freestyle-suusatamine (pargisõit)
Paluküla, Kehtna Vald, Raplamaa, Eesti EMS
25.02 Murdmaasuusatamine

Eesti Noorte Meistrivõistlused

5/10 Vaba
Haanja, Eesti EMV
1  2
Eesti Suusaliit Lõõtsa 8, Tallinn, 11 415 Telefon: + 372 603 15 16 Fax: + 372 603 15 18 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...