Võistlused

Periood  - 
Kuupäev Spordiala Võistlus Koht Kategooria
14.10 Murdmaasuusatamine

Terve Tartu III Sõprade sõit

30km/50km/100km
Tartu linna ja linnaümbruse kergliiklusteed, Eesti EMS
20.10-21.10 Suusahüpped, Kahevõistlus

Eesti Suvised Meistrivõistlused MN-16/ Juuniorid

Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Tehvandi K90/HS100, Eesti EMV
27.10 Kahevõistlus, Suusahüpped

Otepää, NKS IV etapp 2018/19

Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Otepää,Apteekrimägi, Eesti EMS
22.12 Murdmaasuusatamine

Noortesari I etapp 2019

Sprint
Tehvandi Spordikeskus, Eesti NoSu
23.12 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019

Mehed SVS 15+15km (FIS), Naised SVS 7,5+7,5km (FIS)
Tehvandi Spordikeskus, Eesti EMV
29.12 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019 U23/U20

Mehed U23 ÜS (FIS), Naised U23 ÜS (FIS), Mehed U20 ÜS (FIS), Naised U20 ÜS (FIS)
Tehvandi Spordikeskus, Eesti EMV
04.01-06.01 Kahevõistlus

Kahevõistluse MK Otepää

PCR, Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Otepää, Tehvandi K90/HS100, Eesti MK
04.01-06.01 Kahevõistlus

Kahevõistluse COC Naised Otepää

PCR, Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Otepää, Tehvandi K90/HS100, Eesti SC
05.01 Murdmaasuusatamine

Noortesari II etapp 2019

Klassika
Jõulumäe Tervisespordikeskus, Eesti NoSu
12.01 Kahevõistlus, Suusahüpped

Otepää, NKS V etapp 2018/19

Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Otepää,Apteekrimägi, Eesti EMS
12.01-13.01 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019 U23/U20/U18/U16

Mehed U20 Sprint (FIS), Naised U20 Sprint (FIS), Mehed U18 Sprint (FIS), Naised U18 Sprint (FIS), Mehed U16 Sprint (FIS), Naised U16 Sprint (FIS), Mehed U23 15km (FIS), Naised U23 10km (FIS), Mehed U20 10km (FIS), Naised U20 5km (FIS), Mehed U18 10km (FIS), Naised U18 5km (FIS), Mehed U16 10km (FIS), Naised U16 5km (FIS)
Tehvandi Spordikeskus, Eesti EMV
19.01 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Big Air EMV 2019

Lumelauasport, Freestyle-suusatamine
Väike-Munamägi, Eesti EMV
20.01 Lumelaud, Mäesuusatamine, Freestyle suusatamine

FIS World Snow Day Tallinn 2019

Lumelauasport, Mäesuusatamine, Freestyle-suusatamine
Nõmme Lumepark, Eesti EMS
20.01 Lumelaud, Mäesuusatamine, Murdmaasuusatamine

FIS World Snow Day Valgehobuse 2019

Lumelauasport, Mäesuusatamine, Murdmaasuusatamine
Valgehobuse, Albu, Eesti EMS
20.01 Murdmaasuusatamine

FIS World Snow Day Tartu 2019

Murdmaasuusatamine
Tähtvere spordipark, Eesti EMS
20.01 Lumelaud, Mäesuusatamine, Freestyle suusatamine

FIS World Snow Day Kuutsemäe 2019

Lumelauasport, Mäesuusatamine, Freestyle-suusatamine
Kuutsemäe, Eesti EMS
20.01 Lumelaud, Mäesuusatamine, Freestyle suusatamine

FIS World Snow Day Vimka 2019

Lumelauasport, Mäesuusatamine, Freestyle-suusatamine
Viimsi Mäepark Vimka, Eesti EMS
20.01 Lumelaud, Freestyle suusatamine, Mäesuusatamine

FIS World Snow Day Väike-Munamägi 2019

Lumelauasport, Freestyle-suusatamine, Mäesuusatamine
Väike-Munamägi, Otepää, Eesti EMS
25.01-27.01 Kahevõistlus, Suusahüpped, Murdmaasuusatamine

Põhjamaade Noorte Meistrivõistlused 2019

Kahevõistlus, Suusahüpped, Murdmaasuusatamine
Otepää, Eesti EMS
26.01 Murdmaasuusatamine

34. Viru Maraton

Maraton 42km, Poolmaraton 22km
Mõedaku Spordibaas, Eesti MA
02.02 Murdmaasuusatamine

21. Tamsalu-Neeruti Maraton

Maraton 46km, Poolmaraton 25km
Tamsalu, Eesti MA
02.02 Kahevõistlus, Suusahüpped

Võru, NKS VI etapp 2018/19

Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Võru, Andsumäe, Eesti EMS
02.02-03.02 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019

Mehed Sprint (FIS), Naised Sprint (FIS), Mehed 15km (FIS), Naised 10km (FIS), Mehed U23 15km (FIS), Naised U23 10k (FIS), Mehed U20 15km (FIS), Naised U20 10km (FIS), Mehed U18 10km (FIS), Naised U18 5km (FIS), Mehed U16 10km (FIS), Naised U16 5km (FIS)
Tehvandi Spordikeskus, Eesti EMV
03.02 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Eesti freestyle noortesari - I etapp 2019

Lumelauasport (freestyle), Freestyle-suusatamine
Nõmme Lumepark, Tallinn, Eesti EMS
09.02 Murdmaasuusatamine

21. Tallinna Suusamaraton

Maraton 38km, Poolmaraton 19km
Kõrvemaa Suusa- ja Matkakeskus, Eesti MA
10.02 Murdmaasuusatamine

Noortesari III etapp 2019

Suusakross
Viimsi, Eesti NoSu
16.02 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Eesti freestyle noortesari - II etapp 2019

Lumelauasport (freestyle), Freestyle-suusatamine
Kiviõli, Eesti EMS
16.02 Kahevõistlus, Suusahüpped

Elva, NKS VII etapp 2018/19

Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Elva, Eesti EMS
17.02 Murdmaasuusatamine

46. Tartu Maraton

Maraton 63km, Poolmaraton 31km
Otepää-Elva, Eesti MA
23.02 Murdmaasuusatamine

21. Alutaguse Maraton

Maraton 44km, Poolamaraton 22km
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus, Eesti MA
23.02 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Slopestyle EMV 2019

Lumelauasport (pargisõit), Freestyle-suusatamine (pargisõit)
Kiviõli, Eesti EMV
23.02 Kahevõistlus, Suusahüpped

Nõmme, NKS VIII etapp 2018/19

Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Tallinn,Nõmme, Eesti EMS
27.02 Murdmaasuusatamine

Noortesari IV etapp 2019

Ühistardid
Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus, Eesti NoSu
01.03 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Nõmme Slopestyle 2019

Lumelauasport (slopestyle), Freestyle-suusatamine (slopestyle)
Nõmme Lumepark, Tallinn, Eesti EMS
02.03-02.02 Murdmaasuusatamine

44. Haanja Maraton

Maraton 42km, Poolmaraton 22km
Haanja, Eesti MA
06.03 Murdmaasuusatamine

Eesti Koolispordi Liidu suusatamisvõistlused

1-12. klassid
Haanja Suusakeskus, Eesti EMS
09.03-10.03 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019

Mehed U20 ÜS, Naised U20 ÜS, Mehed U18 ÜS, Naised U18 ÜS, Mehed U16 ÜS, Naised U16 ÜS, Mehed U14 ÜS, Naised U14 ÜS, Teatesõit Mehed U20, Teatesõit Naised U20, Teatesõit Mehed U18, Teatesõit Naised U18, Teatesõit Mehed U16, Teatesõit Naised U16, Teatesõit Mehed U14, Teatesõit Naised U14
Haanja, Eesti EMV
09.03 Lumelaud

Valgehobusemäe Rodeo 2019

Lumelauasport (freestyle)
Valgehobusemäe, Albu, Järvamaa, Eesti EMS
09.03 Kahevõistlus, Suusahüpped

Otepää, NKS IX etapp 2018/19

Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Otepää,Apteekrimägi, Eesti EMS
16.03 Murdmaasuusatamine

Noortesari V etapp 2019

Vabatehnika
Lähte, Eesti NoSu
17.03 Murdmaasuusatamine

Jaak Mae auhinnavõistlus 2019 (FIS)

Mehed 10km KL (FIS), Naised 5km KL (FIS)
Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus, Eesti EMS
17.03 Lumelaud, Freestyle suusatamine, Mäesuusatamine

Lumelaua- ja suusakrossi EMV 2019

Lumelauakross, Suusakross, Suusakross
Valgehobuse, Albu, Eesti EMV
17.03 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Eesti freestyle noortesari - III etapp 2019

Lumelauasport (kross), Freestyle-suusatamine (kross)
Valgehobusemäe, Albu, Järvamaa, Eesti EMS
22.03-24.03 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019

Mehed Sprinditeade, Naised Sprinditeade, Mehed U20 Sprinditeade, Naised U20 Sprinditeade, Mehed U18 Sprinditeade, Naised U18 Sprinditeade, Mehed Teatesõit, Naised Teatesõit, Mehed/M23 50km, Naised/N23 30km
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus, Eesti EMV
23.03 Murdmaasuusatamine

Eesti Seeniorsportlastee 2019a. MV murdmaasuusatamises

3km/6km/9km
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus, Eesti EMV
23.03-24.03 Suusahüpped, Kahevõistlus

Eesti Meistrivõistlused MN16/Juuniorid

Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Tehvandi K90/HS100, Eesti EMV
30.03 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Eesti freestyle noortesari - IV etapp 2019

Lumelauasport (freestyle), Freestyle-suusatamine
Selgumisel, Eesti EMS
30.03-31.03 Suusahüpped, Kahevõistlus

Eesti Meistrivõistlused M ja N

Individuaalvõistlus + Meeskonnavõistlus, Individuaalvõistlus
Tehvandi K90/HS100, Eesti EMV
Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...