Võistlused

Periood  - 
Kuupäev Spordiala Võistlus Koht Kategooria
22.12 Murdmaasuusatamine

Alexela-Hawaii Express Noortesari I etapp 2019

Sprint
Tehvandi Spordikeskus, Eesti NoSu
23.12 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019

Mehed SVS 15+15km (FIS), Naised SVS 7,5+7,5km (FIS)
Tehvandi Spordikeskus, Eesti EMV
29.12 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019 U23/U20

Mehed U23 ÜS (FIS), Naised U23 ÜS (FIS), Mehed U20 ÜS (FIS), Naised U20 ÜS (FIS)
Tehvandi Spordikeskus, Eesti EMV
04.01-06.01 Kahevõistlus

Kahevõistluse MK Otepää

PCR, Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Otepää, Tehvandi K90/HS100, Eesti MK
04.01-06.01 Kahevõistlus

Kahevõistluse COC Naised Otepää

PCR, Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Otepää, Tehvandi K90/HS100, Eesti SC
05.01 Murdmaasuusatamine

Alexela-Hawaii Express Noortesari II etapp 2019

Klassika
Jõulumäe Tervisespordikeskus, Eesti NoSu
09.01  

Võrumaa 5. Suusasari I etapp

Kubija Tervisespordikeskuse suusarajad, Eesti EMS
12.01 Mäesuusatamine

Alexela alpisarja II etapp 2019

SL, SuSL
Selgumisel, Eesti EMS
12.01 Kahevõistlus, Suusahüpped

Otepää, NKS V etapp 2018/19

Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Otepää,Apteekrimägi, Eesti EMS
12.01-13.01 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019 U23/U20/U18/U16

Mehed U20 Sprint (FIS), Naised U20 Sprint (FIS), Mehed U18 Sprint (FIS), Naised U18 Sprint (FIS), Mehed U16 Sprint (FIS), Naised U16 Sprint (FIS), Mehed U23 15km (FIS), Naised U23 10km (FIS), Mehed U20 10km (FIS), Naised U20 5km (FIS), Mehed U18 10km (FIS), Naised U18 5km (FIS), Mehed U16 10km (FIS), Naised U16 5km (FIS)
Tehvandi Spordikeskus, Eesti EMV
18.01-20.01 Murdmaasuusatamine

Otepää murdmaasuusatamise MK etapp

Sprindi võistlus hooldemeeskondadele (3x1km) 1 km KL, NAISED sprindi kvalifikatsioon KL 1,3, MEHED sprindi kvalifikatsioon KL 1,6, NAISED sprint ¼ finaal KL (5x6) 1,3, MEHED sprint ¼ finaal (5x6) KL, NAISED sprint ½ finaal (2x6) 1,3 KL, MEHED sprint ½ finaal (2x6) 1,6 KL, NAISED sprint finaal (1x6) 1,3 km KL, MEHED sprint finaal (1x6) 1,6 km KL, Harrastajate MK (3x1km) / 1 km KL, NAISED 10 km KL, MEHED 15 km KL
Otepää, Tehvandi, Eesti MK
19.01 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Big Air EMV 2019

Lumelauasport, Freestyle-suusatamine
Väike-Munamägi, Eesti EMV
19.01 Murdmaasuusatamine

Pärnumaa SuusaSõit 2019

Maraton
Jõulumäe Tervisespordikeskus, Eesti MA
20.01 Lumelaud, Mäesuusatamine, Freestyle suusatamine

FIS World Snow Day Tallinn 2019

Lumelauasport, Mäesuusatamine, Freestyle-suusatamine
Nõmme Lumepark, Eesti EMS
20.01 Lumelaud, Mäesuusatamine, Murdmaasuusatamine

FIS World Snow Day Valgehobuse 2019

Lumelauasport, Mäesuusatamine, Murdmaasuusatamine
Valgehobuse, Albu, Eesti EMS
20.01 Murdmaasuusatamine

FIS World Snow Day Tartu 2019

Murdmaasuusatamine
Tähtvere spordipark, Eesti EMS
20.01 Lumelaud, Mäesuusatamine, Freestyle suusatamine

FIS World Snow Day Kuutsemäe 2019

Lumelauasport, Mäesuusatamine, Freestyle-suusatamine
Kuutsemäe, Eesti EMS
20.01 Lumelaud, Mäesuusatamine, Freestyle suusatamine

FIS World Snow Day Vimka 2019

Lumelauasport, Mäesuusatamine, Freestyle-suusatamine
Viimsi Mäepark Vimka, Eesti EMS
20.01 Lumelaud, Freestyle suusatamine, Mäesuusatamine

FIS World Snow Day Väike-Munamägi 2019

Lumelauasport, Freestyle-suusatamine, Mäesuusatamine
Väike-Munamägi, Otepää, Eesti EMS
25.01-27.01 Kahevõistlus, Suusahüpped, Murdmaasuusatamine

Põhjamaade Noorte Meistrivõistlused 2019

Kahevõistlus, Suusahüpped, Murdmaasuusatamine
Otepää, Eesti EMS
26.01 Murdmaasuusatamine

34. Viru Maraton

Maraton 42km, Poolmaraton 22km
Mõedaku Spordibaas, Eesti MA
30.01  

Võrumaa 5. Suusasari II etapp

Haanja suusakeskus, Eesti EMS
02.02 Murdmaasuusatamine

21. Tamsalu-Neeruti Maraton

Maraton 46km, Poolmaraton 25km
Tamsalu, Eesti MA
02.02 Mäesuusatamine

Alexela alpisarja III etapp 2019 / Tallinna Meistrivõistlused (SL)

SLx2
Nõmme, Tallinn, Eesti EMS
02.02 Kahevõistlus, Suusahüpped

Võru, NKS VI etapp 2018/19

Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Võru, Andsumäe, Eesti EMS
02.02-03.02 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019

Mehed Sprint (FIS), Naised Sprint (FIS), Mehed 15km (FIS), Naised 10km (FIS), Mehed U23 15km (FIS), Naised U23 10k (FIS), Mehed U20 15km (FIS), Naised U20 10km (FIS), Mehed U18 10km (FIS), Naised U18 5km (FIS), Mehed U16 10km (FIS), Naised U16 5km (FIS)
Tehvandi Spordikeskus, Eesti EMV
03.02 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Eesti freestyle noortesari - I etapp 2019 / Tallinna Meistrivõistlused (freestyle)

Lumelauasport (freestyle), Freestyle-suusatamine
Nõmme Lumepark, Tallinn, Eesti EMS
09.02 Murdmaasuusatamine

21. Tallinna Suusamaraton

Maraton 38km, Poolmaraton 19km
Kõrvemaa Suusa- ja Matkakeskus, Eesti MA
10.02 Murdmaasuusatamine

Alexela-Hawaii Express Noortesari III etapp 2019

Suusakross
Mammaste, Eesti NoSu
13.02  

Võrumaa 5. Suusasari III etapp

Haanja suusakeskus, Eesti EMS
15.02 Murdmaasuusatamine

Harjumaa koolidevahelised võistlused teatesuusatamises

Vabatehnika
Kõrvemaa matka- ja suusakeskus, Eesti EMS
16.02 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Eesti freestyle noortesari - II etapp 2019

Lumelauasport (freestyle), Freestyle-suusatamine
Kiviõli, Eesti EMS
16.02-17.02 Mäesuusatamine

Alexela alpisarja IV etapp 2019

2x GS, EnMV GS, PSL, EnMV PSL
Kiviõli, Eesti EMV
16.02 Murdmaasuusatamine

Harjumaa meistrivõistlused murdmaasuusatamise

1,5 ; 3 ; 5 ja 10 km
Kõrvemaa matka- ja suusakeskus, Eesti EMS
16.02 Kahevõistlus, Suusahüpped

Elva, NKS VII etapp 2018/19

Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Elva, Eesti EMS
17.02 Murdmaasuusatamine

46. Tartu Maraton

Maraton 63km, Poolmaraton 31km
Otepää-Elva, Eesti MA
23.02 Murdmaasuusatamine

21. Alutaguse Maraton

Maraton 44km, Poolamaraton 22km
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus, Eesti MA
23.02 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Slopestyle EMV 2019

Lumelauasport (pargisõit), Freestyle-suusatamine (pargisõit)
Kiviõli, Eesti EMV
23.02 Kahevõistlus, Suusahüpped

Nõmme, NKS VIII etapp 2018/19

Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Tallinn,Nõmme, Eesti EMS
27.02 Murdmaasuusatamine

Alexela-Hawaii Express Noortesari IV etapp 2019

Ühistardid
Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus, Eesti NoSu
27.02  

Võrumaa 5. Suusasari IV etapp

Värska kooli staadion ja suusarajad, Eesti EMS
01.03 Lumelaud, Freestyle suusatamine

Nõmme Slopestyle 2019

Lumelauasport (slopestyle), Freestyle-suusatamine (slopestyle)
Nõmme Lumepark, Tallinn, Eesti EMS
02.03-03.03 Murdmaasuusatamine

44. Haanja Maraton

Maraton 42km, Poolmaraton 22km
Haanja, Eesti MA
06.03 Murdmaasuusatamine

Eesti Koolispordi Liidu suusatamisvõistlused

1-12. klassid
Haanja Suusakeskus, Eesti EMS
09.03-10.03 Murdmaasuusatamine

Eesti Meistrivõistlused 2019

Mehed U20 ÜS, Naised U20 ÜS, Mehed U18 ÜS, Naised U18 ÜS, Mehed U16 ÜS, Naised U16 ÜS, Mehed U14 ÜS, Naised U14 ÜS, Teatesõit Mehed U20, Teatesõit Naised U20, Teatesõit Mehed U18, Teatesõit Naised U18, Teatesõit Mehed U16, Teatesõit Naised U16, Teatesõit Mehed U14, Teatesõit Naised U14
Haanja, Eesti EMV
09.03 Lumelaud

Valgehobusemäe Rodeo 2019

Lumelauasport (freestyle)
Valgehobusemäe, Albu, Järvamaa, Eesti EMS
09.03 Kahevõistlus, Suusahüpped

Otepää, NKS IX etapp 2018/19

Individuaalvõistlus, Individuaalvõistlus
Otepää,Apteekrimägi, Eesti EMS
16.03 Murdmaasuusatamine

Alexela-Hawaii Express Noortesari V etapp 2019

Vabatehnika
Lähte, Eesti NoSu
16.03 Murdmaasuusatamine

II Valgehobusemäe Teatemaraton

Teatemaraton
Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus, Eesti EMS
17.03 Murdmaasuusatamine

Jaak Mae auhinnavõistlus 2019 (FIS)

Mehed 10km KL (FIS), Naised 5km KL (FIS)
Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus, Eesti EMS
1  2
Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: +372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Terviserajad.ee
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...