Uudised

Belmekenis jätkusid eestlaste osavõtul Bulgaaria suvised meistrivõistlused

26.09.2016
Siim Sellis Bulgaaria MV jooksudistantsil

23.-24.septembril jätkusid  Belmekenis Bulgaaria suvised meistrivõistlused vabatehnika rolleridistanstiga reedel  ja jooksuga laupäeval. Eestlastele jagus poodiumikohti mõlemal võistluspäeval.

Naiste 10 km vabatehnika rolleridistantsi võitis kohalik sportlane Nancy Okoro ajaga 25:24, Tatjana Mannima saavutas teise koha kaotades võitjale 45 sekundit. Kolmandana lõpetas Hanna Britt Laursoo.Eesti meeste parimaks jäi uisutehnika 15 km sõidus eestlaste SiimSellise 6.koht.

Laupäeval peeti 5 km krossijooksu võistlused.

Meeste 5 km distnatsil saavutas Kaarel Kasper Kõrge teise koha kaotades võitjale Veselin Tzinsovile 12 sekundit. Naiste 5 km kiirem oli  Tatjana Mannima, kes  edestas teiseks tulnud bulgaarlannat Okoro Nancyt +1 :32 sekundiga . Naiste kolmandale kohale jooksis end Kati Tammjärv.