Foto: Karli Saul

Uudised

Tatjana Mannima jätkab peale teise tütre sündi sportlaskarjääri

03.11.2016
Tatjana Mannima sai eelolevaks hooajaks enda käsutusse Opel Insigna sõiduauto

Tänavu veebruaris teise tütre sünnitanud Tatjana Mannima on võistlusrajal tagasi ning läheb eeloleval hooajal püüdma karjääri kolmandat FIS Marathon Cupi üldvõitu.

Eeloleval hooajal keskendub Tatjana Mannima kaheksast maratonist koosnevale FIS Marathon Cup – le, mille avamaratoniks on 15. jaanuaril Prantsusmaal sõidetav La Foulee Blanchi vabatehnikamaraton. Kindlasti on maratonisarja üldvõidu kõrval eesmärgiks ka samasse sarja kuuluva Tartu Maratoni võit ja hea esinemine Lahti maailmameistrivõistlustel, kus põhidistantsiks 30 km vabatehnikasõit.

 

Esialgu oma teamiga võistelda planeerinud Tatjana Mannima sai kutse  Šveitsi maratoni teami SAS & TG hütten, mis tagab meie sportlasele suuremad taustajõud ja hooldemeeskonna. SAS & TG hütteni peatreeneriks on Eesti suusasõpradele tuttav Christoph Schmid. Lisaks Tatjana Mannimale kuuluvad teami šveitslanna Rahel Imoberdorf ja rootslanna Maria Graefnings.

Viimaste aastate Eesti parima naissuusataja sõnul pole viieaastase ja pea aastase tütre kõrvalt tippvormi jõudmine sugugi lihtne. „ Usun, et varasematel aastatel loodud treenituse baas ei ole kadunud ja aktiivsemalt hakkasin ennast juba liigutama kuu aega peale teise tütre sündi. Tõsisemate treeningutega, mis tähendavad kahte harjutuskorda päevas ja märksa suuremaid koormusi,  alustasin peale jaanipäeva. Õnneks on mul väga toetav pere, kelle toel ja abil saan viibida treeninglaagrites ja võistlusreisidel“ selgitas Mannima.

 

Eeloleval nädalal suundub Tatjana Põhja – Soome traditsioonilisse esimese lume laagrisse. Hooaja avastart on 11 – 13. novembril Olosel FISi võistlustel ja MK avastardi teeb Tatjana  26. - 27. novembril Rukal.

 

Tatjana Mannimaad toetavad eeloleval hooajal Opel, Amserv, IIZI Kindlustusmaakler, Tamme Autod, Radix OÜ, Efipa, KV+, Polar, Fischer, Salice, Momoo, GoodYear  ja Freesport.

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.