Foto: Karli Saul

Uudised

Otepää maailmakarika etapp murdmaasuusatamises toimub tänavu juba 14. korda

14.12.2016

Otepää maailmakarika etapp murdmaasuusatamises toob 18. – 19. veebruaril 2017 kõik talispordisõbrad talvepealinna Otepääle, et saada osa suurimast Eestis peetavast talispordisündmusest.

Vaid nädal enne Lahti maailmameistrivõistlusi on võimalik kogu maailma suusaparemiku näha kodusel Tehvandi staadionil. Laupäeval, 18. veebruaril sõidetakse vabatehnikasprint, kus naised selgitavad parimad 1,3 km rajal ning mehed 1,6 km rajal. Pühapäev, 19. veebruaril on kavas eestlaste üks lemmikuid naiste 10 km ja meeste 15 km eraldistardiga klassikadistants, kus sees ka legendaarne Tehvandi tõus.

 

Võistluste kõrvalprogramm pakub tänavu palju uut ja huvitavat. Korralduskomitee esimehe Jaak Mae sõnul on palju rõhku pööratud pealtvaatajatele mõeldud sündmustele. „Plaanime publikule võistluste vaheaegadel pakkuda nii vaatamisrõõmu kui ka võimalust ise kaasa lüüa,“ lisas Mae, kelle sõnul oodatakse talvepealinna külalisi kogu perega.

 

MK etapp avatakse traditsiooniliselt reede õhtul Tehvandi Spordikeskuse staadionil toimuva suusashow ja hooldemeeskondade sprindivõistlusega. Suusashowle järgnevad Audentese karikavõistlused suusahüpetes Tehvandi HS100 hüppemäel ja raadio MyHits publikutelgis toimuv "Epordwerk presented By MyFriday" suusapidu.

 

 

OTEPÄÄ MK ETAPI KODULEHT 

 

OTEPÄÄ MK ETAPP FACEBOOKIS

 

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.