Foto: Karli Saul

Uudised

Suusabuss alustas hooaega 15. jaanuaril Kõrvemaal

15.01.2018
Suusabussi vilgas tegutsemine õpetab lapsed suusatama. Foto: Tõnu Seil

Viimaste päevade ilmad on lubanud paljudes Eestimaa paikades toota lund ja seetõttu saame uhkusega teatada, et täna alustas oma hooaega meie Suusabuss.

Esimene koolitus sai läbi viidud ligi sajale Jakob Westholmi Gümnaasiumi lapsele suusapäeva raames Kõrvemaal. Sportlike eluviiside edendamiseks ja liikumisharjumuste propageerimiseks toimuvad Jakob Westholmi Gümnaasium suusapäevad Kõrvemaa suusakeskuses 15.-17. jaanuaril 2018.a.

 

Suusabuss on lõbus, õpetlik ja kasulik suusakoolituse projekt, kus eriharidusega suusainstruktor koos spetsiaalselt varustatud kaubikuga käib koolides ja lasteaedades suusaõpet andmas. Suusarõõmu saavad nautida nii lasteaedade, algklasside kui gümnaasiumide õpilased üle terve Eesti. Eesti Suusaliidu "Suusabussi" projekt on 2017/2018 hooajal käigus juba üheteistkümnendat hooaega. Meil on välja pakkuda kaks erinevat Suusabussi - üks Põhja-ja Lääne-Eestis ning teine Lõuna-ja Ida-Eestis.

 

MIDA ME TEEME?

Anname murdmaasuusatamise algõpet

Õpetame harjutusi suuskadel

Viime läbi mänge suuskadel

Korraldame suusatunnis minivõistlusi

Jagame teadmisi varustusest ja selle hooldamisest

Julgustame õpetajaid ja õpilasi suusatama

 

https://www.suusaliit.ee/et/suusabuss

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.