Foto: Karli Saul

Uudised

Eesti Suusaliit jätkab koostööd Harju Elektriga

08.02.2018
AS Harju Elekter on olnud Eesti Suusaliidu pikaajaline koostööpartner juba pikka aega, vahelduva eduga rohkem kui kümme aastat.

Uue koostöökokkuleppe sõlmimise tulemusena asub AS Harju Elekter toetama murdmaasuusatamise järelkasvu, seda läbi murdmaasuusatamise noortesarja. Murdmaasuusatamise noortesarja võistlused toimuvad erinevates Eestimaa suusakeskustes sel hooajal kokku viie etapi näol.

 

AS Harju Elekter on olnud Eesti Suusaliidu pikaajaline koostööpartner juba pikka aega, vahelduva eduga rohkem kui kümme aastat. Aastaid tagasi oli ESL rivistus suisa eraldi Harju Elekter Team, mis koosnes noortest kahevõistlejatest ja suusahüppajatest. Sinna on kuulunud näiteks tänavusele Pyeongchangi OM-ile sõitnud Kristjan Ilves, Artti Aigro, Kevin Maltsev ja Martti Nõmme. 2015. aastal toetas AS Harju Elekter Eesti suusahüppetüdrukuid ja 2016. aastal pandi õlg alla Põhjamaade Noorte MV korraldamisele Tehvandil.

 

“Eesti Suusaliidu eesmärgiks on oma järelkasvule paremate tingimuste loomine tulevikuks. Meil on väga hea meel, et selle eesmärgi saavutamiseks liitus noorte murdmaasuusatajate toetajana Suusaliidu pikaaegne partner AS Harju Elekter. Praegustel taliolümpiamängudel loodame parimat meie tippudelt ja ehitame koostöös toetajatega üles uut tulevikku, et saaksime koos hoida pöialt ja rõõmustada tulevastel tiitlivõistlustel ja olümpiamängudel. Täname ASi Harju Elekter õla alla panemise eest ja loodame koostöö jätkumist ka tulevikus,” jagus Eesti Suusaliidu peasekretär Tõnu Seilil koostöö kohta vaid kiidusõnu.

Eesti Suusaliit Sõjakooli 10, ruum 305, 11316, Tallinn Telefon: + 372 603 15 16 E- mail: info@suusaliit.ee
Partnerid:
FIS
Tehvandi Spordikeskus
Suusatades...
   
Kasutame veebilehel lisaks tehnilistele küpsistele ka Statistika- ja Reklaamküpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku Statistika- ja Reklaamküpsiste kasutamiseks.
Vaata küpsiste kasutamise kohta täpsemat infot siit.